Rusza Apple Music for Business polecane, ciekawostki Apple Music for Business, apple music dla biznesu, Apple music  Apple Music for Business powstało w ramach współpracy Apple i PlayNetwork. Istotą usługi jest to, że sklepy będą mogły odtwarzać licencjonowaną muzykę w swoich punktach sprzedaży detalicznej. AppleMusic

Rusza Apple Music for Business

Apple Music for Business powstało w ramach współpracy Apple i PlayNetwork. Istotą usługi jest to, że sklepy będą mogły odtwarzać licencjonowaną muzykę w swoich punktach sprzedaży detalicznej.

Standardowa umowa użytkownika nie zezwala na włączenie Apple Music w obszarach komercyjnych dlatego powstało Apple Music for Business. Co ciekawego w usłudze pojawią się także specjalne listy odtwarzania i rekomendacje indywidualnie dla każdej marki.

Rusza Apple Music for Business polecane, ciekawostki Apple Music for Business, apple music dla biznesu, Apple music  Apple Music for Business powstało w ramach współpracy Apple i PlayNetwork. Istotą usługi jest to, że sklepy będą mogły odtwarzać licencjonowaną muzykę w swoich punktach sprzedaży detalicznej. Applemusicbiznes 650x323

Pierwszym partnerem jest sieć domów handlowych Harrods. Harrods będzie także promował Apple Music na billboardach otrzymując prowizję od każdego zarejestrowanego w ten sposób użytkownika.

Apple Music for Business jest obecnie dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry