OneTech29.10.2019
Ruszył Halloween’owy konkurs iMyFone. Do wygrania iPhone 11 i licencje na program Fixppo

Z okazji zbliżającego się Halloween firma iMyFone zorganizowała specjalny konkurs w którym możecie wygrać nowiutkiego iPhone’a 11 lub licencję na program Fixppo, którego regularna cena to 54,95$.

Udział w konkursie jest banalnie prosty, ale o tym później. Na początek kilka zdań o programie Fixppo.

iMyFone Fixppo

iMyFone Fixppo to potężne profesjonalne narzędzie do naprawy systemu iOS używane przez ponad dwa miliony ludzi. Aplikacja dostępna jest zarówno na Windows i Mac . iMyFone Fixppo pozwala rozwiązać wszystkie typowe problemy, które możesz napotkać w iOS bez utraty danych.

Obsługa aplikacji jest banalnie prosta. Skorzystać z niej mogą osoby mające system od iOS 7 wzwyż, więc obsługiwane są praktyczne wszystkie iPhone’y jak i iPady, oraz iPody Touch.

Za pomocą aplikacji możemy rozwiązać na przykład  następujące problemy :

  • iPhone nie chce się włączyć i “wisi” na białym lub czarnym ekranie
  • iPhone zawiesił się na logo Apple
  • iPhone zatrzymał się na ekranie ładowania
  • iPhone ciągle się uruchamia i resetuje
  • iPhone się nie włącza
  • iPhone jest w trybie odzyskiwania

Więcej na temat tego naprawdę potężnego narzędzia znajdziecie na naszej stronie w tym miejscu.

Udział w konkursie

Teraz wyjaśniamy co trzeba zrobić, aby wziąć udział i dać sobie szansę na wygranie iPhone 11 lub bezpłatnej licencji Fixppo. Nie za dużo. Wystarczy wejść na specjalną stronę iMyFone i udostępnić link na wybranych mediach społecznościowych. Udostępnianie odbywa się to za pomocą specjalnych przycisków przygotowanych na stronie (widać to poniżej).

Udostępniony wpis KONIECZNIE musi być widoczny jako publiczny. Jeśli będzie inaczej to po prostu nie weźmiecie udziału w konkursie. Po udostępnieniu informacji w mediach społecznościowych otworzy się specjalny formularz, w którym należy wpisać swoje imię i adres e-mail. To wszystko.

Wyniki konkursu

Zabawa zakończy się 7 listopada, a zwycięzcy dwudziestu licencji Fixppo i iPhone 11 zostaną ogłoszeni na stronach społecznościowych iMyFone 10 listopada.

Więcej na temat konkursu znajdziecie na stronie iMyFone.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl