Ruszyła nowa promocja Apple. 10% więcej do kwoty doładowania konta Apple ID ciekawostki bonus, App Store, +10% w app store  Apple poinformowało niektórych użytkowników App Store i iTunes o nowej promocji: +10% bonusu, po doładowaniu swojego konta Apple ID. AppStore 1

Ruszyła nowa promocja Apple. 10% więcej do kwoty doładowania konta Apple ID

Apple poinformowało niektórych użytkowników App Store i iTunes o nowej promocji: +10% bonusu, po doładowaniu swojego konta Apple ID.

Aby doładować konto Apple ID, trzeba udać się do App Store, kliknąć na naszym avatarze w górym prawym rogu, a następnie wybrać opcję dodaj środki do Apple ID.

Ruszyła nowa promocja Apple. 10% więcej do kwoty doładowania konta Apple ID ciekawostki bonus, App Store, +10% w app store  Apple poinformowało niektórych użytkowników App Store i iTunes o nowej promocji: +10% bonusu, po doładowaniu swojego konta Apple ID. AppleID

Promocja jest ważna od 10 do 14 marca w Stanach Zjednoczonych oraz w niektórych innych krajach, na przykład w Niemczech, gdzie Apple oferuje premię w wysokości 15%.

Należy zauważyć, że użytkownicy iGadżetów w Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie czy Polski niestety jak narazie nie otrzymali żadnej wiadomości od Apple o programie bonusowym. Czekamy!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top