Ruszyła sprzedaż Samsung Galaxy S9 i S9+ ciekawostki sprzedaż samsung galaxy S9, samsung galaxy S9 Plus, polska cena samsung galaxy S9, gdzie kupić Samsung Galaxy S9, cena Samsung Galaxy S9  Dziś oficjalnie rozpoczęła się sprzedaż najnowszego flagowca Samsunga, czyli Galaxy S9. Smartfon dostępny jest również w Polsce, a jego cena to...? GalaxyS9

Ruszyła sprzedaż Samsung Galaxy S9 i S9+

Dziś oficjalnie rozpoczęła się sprzedaż najnowszego flagowca Samsunga, czyli Galaxy S9. Smartfon dostępny jest również w Polsce, a jego cena to…?

Galaxy S9 i S9+ został zaprezentowany 25 lutego na MWC 2018 w Barcelonie. Pomimo ogromnej kampanii reklamowej, przedsprzedaż, która była dostępna do wczoraj nie okazała się tak owocna jak w przypadku Galaxy S8.

Ruszyła sprzedaż Samsung Galaxy S9 i S9+ ciekawostki sprzedaż samsung galaxy S9, samsung galaxy S9 Plus, polska cena samsung galaxy S9, gdzie kupić Samsung Galaxy S9, cena Samsung Galaxy S9  Dziś oficjalnie rozpoczęła się sprzedaż najnowszego flagowca Samsunga, czyli Galaxy S9. Smartfon dostępny jest również w Polsce, a jego cena to...? Galaxys8

W sieci mówi się o tym, że przedsprzedaż była o połowę mniejsza niż w przypadku modelu S8. W sumie nie ma co się dziwić. Galaxy S9 i S9+ nie różnią się praktycznie niczym od zeszłorocznych modeli, a są o wiele droższe.

Polskie ceny Galaxy S9 i Galaxy S9+

W Polsce za Samsung Galaxy S9 trzeba zapłacić 3599 zł, natomiast model S9+ kosztuje 3999 zł, więc całkiem sporo!

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top