Safari w iOS 15.4  nie będzie już zapisywać haseł bez nazwy użytkownika ciekawostki ipados 15.4, iOS 15.4  W nowych wersjach beta iOS 15.4, iPadOS 15.4 i macOS Monterey 12.3 firma Apple dodała niewielką zmianę w sposobie zapisywania haseł przez Safari. safari 1300x700

Safari w iOS 15.4 nie będzie już zapisywać haseł bez nazwy użytkownika

W nowych wersjach beta iOS 15.4, iPadOS 15.4 i macOS Monterey 12.3 firma Apple dodała niewielką zmianę w sposobie zapisywania haseł przez Safari.

Obecnie Safari zapisuje hasło w pęku kluczy iCloud nawet bez nazwy użytkownika, co może być mylące, gdy musimy je odzyskać.

Safari w iOS 15.4  nie będzie już zapisywać haseł bez nazwy użytkownika ciekawostki ipados 15.4, iOS 15.4  W nowych wersjach beta iOS 15.4, iPadOS 15.4 i macOS Monterey 12.3 firma Apple dodała niewielką zmianę w sposobie zapisywania haseł przez Safari. iOS15.4

Wraz z iOS 15.4 wszystko to się zmienia. Począwszy od najnowszych wersji beta, Safari poprosi o podanie nazwy użytkownika podczas próby zapisania hasła w pęku kluczy iCloud:

„ Aby zapisać to hasło, wprowadź nazwę użytkownika dla swojego konta [nazwa witryny internetowej] ”.

Oprócz tego w iOS 15.4 pojawiła się również możliwość dodawania notatek do haseł i możliwość ukrywania ostrzeżeń o aktualizacji hasła. Dla przypomnienia dodamy, że wczoraj wieczorem do użytkowników trafiły trzecie publiczne bety iOS 15.4 i iPadOS 15.4.

Aby zapisać się do publicznych beta testów musicie udać się na stronę beta.apple.com.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry