Safari w macOS 10.14.4 otrzymało wsparcie dla Touch ID. Po co? polecane, ciekawostki touchid w safari, macos, Apple  W ubiegłym tygodniu firma Apple udostępniła deweloperom pierwszą betę systemu macOS 10.14.4. Oprócz poprawek błędów pojawiła się jedna dość istotna zmiana w Safari. safari

Safari w macOS 10.14.4 otrzymało wsparcie dla Touch ID. Po co?

W ubiegłym tygodniu firma Apple udostępniła deweloperom pierwszą betę systemu macOS 10.14.4. Oprócz poprawek błędów pojawiła się jedna dość istotna zmiana w Safari.

Jak się okazuje przeglądarka Safari w macOS 10.14.4 otrzymała wsparcie dla Touch ID. W ustawieniach Touch ID w najnowszych MacBookach pojawiła się opcja autouzupełniania w Safari. Po co?

Safari w macOS 10.14.4 otrzymało wsparcie dla Touch ID. Po co? polecane, ciekawostki touchid w safari, macos, Apple  W ubiegłym tygodniu firma Apple udostępniła deweloperom pierwszą betę systemu macOS 10.14.4. Oprócz poprawek błędów pojawiła się jedna dość istotna zmiana w Safari. touchid safari

Jest to po prostu dodatkowe zabezpieczenie. Polega ono na tym, że po wybraniu zapisanego przez nas wcześniej w Safari loginu, przeglądarka przed automatycznym wpisaniem hasła będzie chciała od nas odcisk palca w celu weryfikacji, czy aby na pewno jesteśmy właścicielem tego komputera.

Bardzo dobra opcja. Powinna być dostępna już od dawna.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top