SafeShutdown

SafeShutdown pozwala zachować Jailbreak

SafeShutdown to relatywnie nowa wtyczka systemowa i aplikacja w jednym. Jej zadanie jest całkiem proste i przydatne, ponieważ pozwala zachować Jailbreak.

Na wtyczkę natknąłem się w domyślnym źródle Packix i zdecydowałem się ją kupić. Cena nie jest wygórowana, bo przyjdzie nam zapłacić tylko 1,99$ i warto wydać taką sumkę.

SafeShutdown pozwala zachować Jailbreak cydia-i-jailbreak SafeShutdown, Jailbreak iOS 12.4  SafeShutdown to relatywnie nowa wtyczka systemowa i aplikacja w jednym. Jej zadanie jest całkiem proste i przydatne, ponieważ pozwala zachować Jailbreak. SafeShutdown ikona aplikacji 650x207

Głównym zadaniem rozszerzenia jest możliwość zachowania Jailbreak, ponieważ w ustawieniach możemy włączyć hibernację urządzenia, gdy bateria osiągnie 10%. Właśnie wtedy sprzęt wchodzi w stan hibernacji, a Jailbreak po podłączeniu urządzenia do źródła zasilania nadal jest dostępny.

Dzięki temu nie trzeba go wykonywać za każdym razem, gdy bateria naszego urządzenia się rozładuje. Sam zdołałem się o tym przekonać, ponieważ siostrzenica często ogląda bajki na moim iPadzie.

SafeShutdown pozwala zachować Jailbreak cydia-i-jailbreak SafeShutdown, Jailbreak iOS 12.4  SafeShutdown to relatywnie nowa wtyczka systemowa i aplikacja w jednym. Jej zadanie jest całkiem proste i przydatne, ponieważ pozwala zachować Jailbreak. SafeShutdown ustawienia 263x350

Wczoraj wieczorem urządzenie weszło w stan hibernacji, a dziś po podłączeniu do ładowarki z niego wyszło i nadal mogłem używać Jailbreak i wszystkich zainstalowanych aplikacji/wtyczek.

Wszystko ustawimy w konfiguracji wtyczki, ja zdecydowałem się na ustawienie wejścia w hibernację w momencie, gdy bateria iPada będzie miała 10%. Wszystko zadziałało jak trzeba, więc wtyczka działa tak jak przewidział jej autor.

SafeShutdown pozwala zachować Jailbreak cydia-i-jailbreak SafeShutdown, Jailbreak iOS 12.4  SafeShutdown to relatywnie nowa wtyczka systemowa i aplikacja w jednym. Jej zadanie jest całkiem proste i przydatne, ponieważ pozwala zachować Jailbreak. Interfejs wyłączenia 263x350

Kolejnym ciekawym elementem jest rozszerzone menu wyłączenia naszego sprzętu. Poza tradycyjnym wyłączeniem mamy do dyspozycji ponowne uruchomienie, respring, wejście w tryb bezpieczny, przeładowanie pamięci ekranu blokady i wiele innych.

Obecnie ciężko jest uzyskać stały Jailbreak, a SafeShutdown świetnie sprawdza się w zachowaniu obecnego, poza tym cena jest przystępna i warto sięgnąć po tą wtyczkę.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top