MacBook Pro

Samsung będzie produkował ekrany OLED dla MacBook Pro i iPad Pro

Apple negocjuje z Samsungiem dostawy wyświetlaczy OLED dla 16-calowego MacBook Pro, które mogą pojawić się już w 2019 roku, oraz nowego iPada Pro.

Informacje na ten temat znalazły się na koreańskiej stronie The ??Elec.

Samsung będzie produkował ekrany OLED dla MacBook Pro i iPad Pro ciekawostki MacBook Pro, iPad Pro, Ekran OLED  Apple negocjuje z Samsungiem dostawy wyświetlaczy OLED dla 16-calowego MacBooka Pro, które mogą pojawić się już w 2019 roku, oraz nowego iPada Pro. macbooktouchpanelspotify 800x601

16-calowy MacBook będzie pierwszym laptopem Apple z ekranem OLED. Analityk Ming-Chi Kuo spodziewa się, że nowy laptop zostanie zaprezentowany pod koniec 2019 roku.

Samsung będzie produkował ekrany OLED dla MacBook Pro i iPad Pro ciekawostki MacBook Pro, iPad Pro, Ekran OLED  Apple negocjuje z Samsungiem dostawy wyświetlaczy OLED dla 16-calowego MacBooka Pro, które mogą pojawić się już w 2019 roku, oraz nowego iPada Pro. iPad

Ekran OLED ma pojawić się także w 11-calowy iPad Pro. O modelu z ekranem 12,9 cala nic nie mówi, ale prawdopodobnie również i w nim pojawi się nowy ekran.

Kiedy nowe urządzenia zostaną wprowadzone do sprzedaży? Pewnie pod koniec roku, ale niestety dokłada data nie jest znana.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry