iphone14pro

Samsung dostarczy 80 milionów paneli OLED do iPhone’ów 14

Samsung Display będzie jednym z głównych dostawców paneli OLED do iPhone’a 14. Oczekuje się, że firma wyprodukuje około 80 milionów sztuk.

Po wejściu w fazę testów wyświetlaczy chińskiej firmy BOE na potrzeby mniejszych dostaw paneli tylko do standardowego modelu iPhone 14 o przekątnej 6,1 cala, firma Apple potwierdziła zamówienia dla Samsunga na rok 2022.

W szczególności Samsung Display będzie współpracować z firmami Duksan Neolux, Solus Advanced Materials i Samsung SDI przy masowej produkcji i dostawie wyświetlaczy OLED do iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Pro.

Samsung dostarczy 80 milionów paneli OLED do iPhone'ów 14 ciekawostki Samsung, iPhone 14, Ekran OLED  Samsung Display będzie jednym z głównych dostawców paneli OLED do iPhone'a 14. Oczekuje się, że firma wyprodukuje około 80 milionów sztuk. iphone14pro 2

Według raportu, Samsung dostarczy 80 milionów paneli OLED dla wszystkich modeli iPhone’a z serii 14, których premiera spodziewana jest jesienią tego roku. Rozpoczęcie masowej produkcji i dostawy spodziewane jest w trzecim kwartale bieżącego roku.

Oczekuje się, że iPhone 14 zostanie wydany w czterech różnych modelach – dwóch standardowych i dwóch pro, zarówno 6,1-calowych, jak i 6,7-calowych. Podobno 38,17 mln paneli zostanie dostarczonych do telefonów iPhone 14 i iPhone 14 Plus, a wszystkie pozostałe do wersji Pro.

Samsung Display będzie dostarczać OLED-y z niskotemperaturowymi tranzystorami cienkowarstwowymi (LTPO) o doskonałej sprawności energetycznej.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry