Krzysiek Borek17.03.2018
Samsung Galaxy A6 i A6+ dostrzeżone w Geekbench

Wprowadzenie do sprzedaży Galaxy S9 i S9+ to nie koniec nowości Samsunga zaplanowanych na ten rok. Koreańczycy pracują obecnie nad nowymi modelami z serii J (J4, J8 i J8+), ale pojawią się też kolejni przedstawiciele serii A.

Skąd to wiemy? Urządzenia pojawiły się w bazie danych Geekbench, aplikacji wykorzystywanej do mierzenia wydajności urządzeń mobilnych.

Nazwa kodowa urządzeń to odpowiednio SM – A600FN i SM – A605G, ale na rynku z pewnością zadebiutują, jako Galaxy A6 i A6+.

Za sprawne działanie pierwszego z nich będzie odpowiedzialny układ scalony Exynos 7870 wspomagany przez 3GB pamięci operacyjnej i układ graficzny Mali – T830 MP1. Taką samą specyfikacją będzie miał Galaxy J6, który pojawił się w bazie danych Geekbench wcześniej od nowych modeli serii A.

Samsung Galaxy A6+ zostanie wyposażony w układ scalony Snapdragon 625 wspomagany przez 4GB pamięci operacyjnej i układ graficzny Adreno 506. Wydajność obu modeli będzie porównywalna i od nowości będą działać na Androidzie 8.0 Oreo, co nie codziennym wydarzeniem. Samsung przyzwyczaił nas, że ich najnowszy sprzęt debiutuje ze starszą wersją systemu operacyjnego Google.

W tym momencie nie znamy daty rynkowego debiutu obydwu modeli, ale wydaje mi się, że to wyłącznie kwestia czasu.

Źródło: gizchina.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek