Samsung Galaxy Note10 Lite na pierwszych zdjęciach. Tylny aparat urządzenia jest bardzo podobny do... polecane, ciekawostki Specyfikacja, Samsung Galaxy Note10 Lite, ile kosztuje Galaxy Note 10 Lite, Galaxy Note10 Lite, Galaxy Note 10 Lite, cena  Według plotek, w tym miesiącu Samsung powinien wprowadzić do swojej oferty Galaxy S10 Lite i Galaxy Note10 Lite. Wciąż nie wiadomo dokładnie, kiedy odbędzie się premiera, ale w sieci pojawiły się już zdjęcia jednego z tych nowych produktów - Note10 Lite. Note10 droptest

Samsung Galaxy Note10 Lite na pierwszych zdjęciach. Tylny aparat urządzenia jest bardzo podobny do…

Według plotek, w tym miesiącu Samsung powinien wprowadzić do swojej oferty Galaxy S10 Lite i Galaxy Note10 Lite. Wciąż nie wiadomo dokładnie, kiedy odbędzie się premiera, ale w sieci pojawiły się już zdjęcia jednego z tych nowych produktów – Note10 Lite.

Jak widać, smartfon otrzymał ekran Infinity-O z przednią kamerą umieszczoną pośrodku. Urządzenie posiada czytnik linii papilarnych pod ekranem. Z ekranu można korzystać nie tylko palcami, ale także charakterystycznym piórem S Pen.

Samsung Galaxy Note10 Lite na pierwszych zdjęciach. Tylny aparat urządzenia jest bardzo podobny do... polecane, ciekawostki Specyfikacja, Samsung Galaxy Note10 Lite, ile kosztuje Galaxy Note 10 Lite, Galaxy Note10 Lite, Galaxy Note 10 Lite, cena  Według plotek, w tym miesiącu Samsung powinien wprowadzić do swojej oferty Galaxy S10 Lite i Galaxy Note10 Lite. Wciąż nie wiadomo dokładnie, kiedy odbędzie się premiera, ale w sieci pojawiły się już zdjęcia jednego z tych nowych produktów - Note10 Lite. Note10 2

Tylny panel jest bardzo podobny do Google Pixel 4 i iPhone 11 Pro. Jedyna różnica polega na tym, że smartfon Google ma dwa moduły, a Note10 Lite trzy. Tylny panel modelu jest ozdobiony szkłem. Niestety nie jest jasne czy urządzenie będzie posiadało gniazdo słuchawkowe.

Samsung Galaxy Note10 Lite na pierwszych zdjęciach. Tylny aparat urządzenia jest bardzo podobny do... polecane, ciekawostki Specyfikacja, Samsung Galaxy Note10 Lite, ile kosztuje Galaxy Note 10 Lite, Galaxy Note10 Lite, Galaxy Note 10 Lite, cena  Według plotek, w tym miesiącu Samsung powinien wprowadzić do swojej oferty Galaxy S10 Lite i Galaxy Note10 Lite. Wciąż nie wiadomo dokładnie, kiedy odbędzie się premiera, ale w sieci pojawiły się już zdjęcia jednego z tych nowych produktów - Note10 Lite. Note101

Według wstępnych danych Galaxy Note10 Lite otrzymał 6,7-calowy ekran S-AMOLED o rozdzielczości 2400 x 1800 pikseli, 32-megapikselowy przedni aparat i główny potrójny z 12-megapikselowymi czujnikami.

Samsung Galaxy Note10 Lite na pierwszych zdjęciach. Tylny aparat urządzenia jest bardzo podobny do... polecane, ciekawostki Specyfikacja, Samsung Galaxy Note10 Lite, ile kosztuje Galaxy Note 10 Lite, Galaxy Note10 Lite, Galaxy Note 10 Lite, cena  Według plotek, w tym miesiącu Samsung powinien wprowadzić do swojej oferty Galaxy S10 Lite i Galaxy Note10 Lite. Wciąż nie wiadomo dokładnie, kiedy odbędzie się premiera, ale w sieci pojawiły się już zdjęcia jednego z tych nowych produktów - Note10 Lite. Note10

Sercem urządzenia jest SoC Exynos 9810, ilość pamięć RAM ma wynieść 6 GB, a wbudowana pamięć flash 128 GB. Pojemność baterii to 4500 mAh. W Europie nowość ma kosztować 610 euro.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry