OneTech01.01.2020
Samsung Galaxy Note10 Lite na pierwszych zdjęciach. Tylny aparat urządzenia jest bardzo podobny do…

Według plotek, w tym miesiącu Samsung powinien wprowadzić do swojej oferty Galaxy S10 Lite i Galaxy Note10 Lite. Wciąż nie wiadomo dokładnie, kiedy odbędzie się premiera, ale w sieci pojawiły się już zdjęcia jednego z tych nowych produktów – Note10 Lite.

Jak widać, smartfon otrzymał ekran Infinity-O z przednią kamerą umieszczoną pośrodku. Urządzenie posiada czytnik linii papilarnych pod ekranem. Z ekranu można korzystać nie tylko palcami, ale także charakterystycznym piórem S Pen.

Tylny panel jest bardzo podobny do Google Pixel 4 i iPhone 11 Pro. Jedyna różnica polega na tym, że smartfon Google ma dwa moduły, a Note10 Lite trzy. Tylny panel modelu jest ozdobiony szkłem. Niestety nie jest jasne czy urządzenie będzie posiadało gniazdo słuchawkowe.

Według wstępnych danych Galaxy Note10 Lite otrzymał 6,7-calowy ekran S-AMOLED o rozdzielczości 2400 x 1800 pikseli, 32-megapikselowy przedni aparat i główny potrójny z 12-megapikselowymi czujnikami.

Sercem urządzenia jest SoC Exynos 9810, ilość pamięć RAM ma wynieść 6 GB, a wbudowana pamięć flash 128 GB. Pojemność baterii to 4500 mAh. W Europie nowość ma kosztować 610 euro.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl