Samsung Galaxy S10+ czy iPhone XS Max? Który z tych smartfonów działa dłużej na jednym ładowaniu? polecane, ciekawostki iPhone XS Max czy galaxy S10+, galaxy s10, czas pracy na baterii, bateria  Zastanawialiście się, który z dwóch topowych smartfonów - Samsung Galaxy S10+ czy iPhone XS Max dłużej działa na baterii? W sieci pojawił się test opowiadający nam na to pytanie. galaxys10

Samsung Galaxy S10+ czy iPhone XS Max? Który z tych smartfonów działa dłużej na jednym ładowaniu?

Zastanawialiście się, który z dwóch topowych smartfonów – Samsung Galaxy S10+ czy iPhone XS Max dłużej działa na baterii? W sieci pojawił się test opowiadający nam na to pytanie.

Przed rozpoczęciem testu podajemy krótko charakterystykę baterii smartfonów:

  • iPhone XS Max – 3174 mAh;
  • Samsung Galaxy S10+ – 4100 mAh.

Oba urządzenia posiadają 7-nm procesory, co zapewnia im wysoką wydajność energetyczną.

Metoda testowania była następująca: oba smartfony były używane w trybie przeglądania sieci. Do dostępu do Internetu wykorzystano mobilną sieć LTE. Który smartfon wygrał?

Wyniki testu były następujące:

Samsung Galaxy S10+ czy iPhone XS Max? Który z tych smartfonów działa dłużej na jednym ładowaniu? polecane, ciekawostki iPhone XS Max czy galaxy S10+, galaxy s10, czas pracy na baterii, bateria  Zastanawialiście się, który z dwóch topowych smartfonów - Samsung Galaxy S10+ czy iPhone XS Max dłużej działa na baterii? W sieci pojawił się test opowiadający nam na to pytanie. samsung bateria

Okazało się, że Samsung Galaxy S10+ pod względem działania baterii wyprzedza nie tylko iPhone XS Max, ale wszystkie dotychczasowe topowe smartfony z systemem Android. Smartfon południowokoreańskiego giganta umożliwiał korzystanie z przeglądarki przez 12 godzin i 35 minut. iPhone od Apple, niestety, nie mógł się pochwalić tak wysokim czasem – jego wynik to 10 godzin i 38 minut.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry