Samsung Galaxy S10 Lite - pierwszy test w Geekbench. Uzyskany wynik dużo gorszy od iPhone XR ciekawostki Samsung Galaxy S10 Lite w geekench, Samsung Galaxy S10 Lite, Samsung  W sieci pojawił się pierwszy test Geekbench nadchodzącego Samsunga Galaxy S10 Lite. Uzyskany wynik jest dużo gorszy od wyniku uzyskanego przez iPhone XR. Samsung

Samsung Galaxy S10 Lite – pierwszy test w Geekbench. Uzyskany wynik dużo gorszy od iPhone XR

W sieci pojawił się pierwszy test Geekbench nadchodzącego Samsunga Galaxy S10 Lite. Uzyskany wynik jest dużo gorszy od wyniku uzyskanego przez iPhone XR.

Samsung Galaxy S10 Lite, który jest pozycjonowany jako główny konkurent iPhone’a XR, wykazał bardzo słaby wynik w aplikacji testowej Geekbench. Zrzuty ekranu z wynikami opublikowano na stronie internetowej Slashleaks.

Smartfon, według źródła, jest wyposażony w Snapdragon 855 Qualcomm, 6 GB pamięci RAM oraz system Android 9.0 Pie.

Samsung Galaxy S10 Lite - pierwszy test w Geekbench. Uzyskany wynik dużo gorszy od iPhone XR ciekawostki Samsung Galaxy S10 Lite w geekench, Samsung Galaxy S10 Lite, Samsung  W sieci pojawił się pierwszy test Geekbench nadchodzącego Samsunga Galaxy S10 Lite. Uzyskany wynik jest dużo gorszy od wyniku uzyskanego przez iPhone XR. Samsung galaxy S10 lite

Jak widzicie powyżej wynik uzyskany przez Galaxy S10 Lite jest następujący: Single Core 1986 oraz Multi Core 6266. Dla porównania iPhone XR w Single Core uzyskał wynik 4795 i w Multi 11213. I to tyle.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top