Samsung Galaxy S10 rozczarowuje perfekcjonistów ciekawostki Samsung, galaxy s10  Od prezentacji Galaxy S10 minęło już trochę czasu, więc w sieci praktycznie codziennie pojawiają się nowe szczegóły i informacje na temat nowych flagowców Samsunga. GalaxyS10 1

Samsung Galaxy S10 rozczarowuje perfekcjonistów

Od prezentacji Galaxy S10 minęło już trochę czasu, więc w sieci praktycznie codziennie pojawiają się nowe szczegóły i informacje na temat nowych flagowców Samsunga.

Blogger Veniamin Geskin zwrócił uwagę na swoim Twitterze na nietypową lokalizację skanera linii papilarnych w nowym Samsung Galaxy S10. W przeciwieństwie do zasad perfekcjonizmu, czujnik nie znajduje się na środku ekranu, ale bardziej po stronie lewej. Dlaczego tak jest?

Według użytkownika pod pseudonimem Stefan Werny, to położenie skanera może tak nie obciążać kciuka, który jest często używany do odblokowania i sterowania smartfonem.

Niektórzy mówią nawet, że Samsung Galaxy S10 to “jest urządzeniem, które nie ma nic wspólnego z symetrią?.

A Wy co o tym myślicie? Dlaczego Samsung zdecydował się na umieszczenie czytnika nieco po lewej stronie, a nie na środku? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top