Samsung Galaxy S21 bez słuchawek i zasilacza w zestawie? polecane, ciekawostki Samsung Galaxy S21 bez słuchawek i zasilacza, Samsung Galaxy S21, galaxy S21, brak zasilacza, brak słuchawek  Wszystko na to wskazuje, że Samsung pójdzie za przykładem Apple i usunie z pudełek przyszłych flagowców Galaxy S21 zasilacz i słuchawki. GalaxyS20

Samsung Galaxy S21 bez słuchawek i zasilacza w zestawie?

Wszystko na to wskazuje, że Samsung pójdzie za przykładem Apple i usunie z pudełek przyszłych flagowców Galaxy S21 zasilacz i słuchawki.

Koreańskie wydanie ChosunBiz zauważyło, że Samsung rozważa możliwość porzucenia wszystkich dołączonych akcesoriów oprócz kabla UBS-C, ale ostateczna decyzja nie została jeszcze podjęta.

Samsung Galaxy S21 bez słuchawek i zasilacza w zestawie? polecane, ciekawostki Samsung Galaxy S21 bez słuchawek i zasilacza, Samsung Galaxy S21, galaxy S21, brak zasilacza, brak słuchawek  Wszystko na to wskazuje, że Samsung pójdzie za przykładem Apple i usunie z pudełek przyszłych flagowców Galaxy S21 zasilacz i słuchawki. GalaxyS21

Odejście od akcesoriów i używanie mniejszych pudełek może potencjalnie przynieść korzyści środowisku, a także ogromne korzyści dla firmy Samsung, oszczędzając na logistyce i przychodach ze sprzedaży ładowarek i słuchawek.

Plotka głosi, że Samsung zaprezentuje serię Galaxy S21 w styczniu 2021 roku.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry