Samsung Galaxy S22 i S22+ i 22 Ultra oficjalnie zaprezentowane ciekawostki Samsung Galaxy S22+, Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy S22  Samsung zaprezentował smartfony Galaxy S22 i S22+. Otrzymali zaawansowane kamery z zaawansowanym inteligentnym przetwarzaniem obrazu. GalaxyS22 2 1300x700

Samsung Galaxy S22 i S22+ i 22 Ultra oficjalnie zaprezentowane

Samsung zaprezentował smartfony Galaxy S22 i S22+. Otrzymali zaawansowane kamery z zaawansowanym inteligentnym przetwarzaniem obrazu.

Na początek kilka zdań o modelu 22 i 22+.

Samsung Galaxy S22 i 22+

Samsung Galaxy S22 i S22+ i 22 Ultra oficjalnie zaprezentowane ciekawostki Samsung Galaxy S22+, Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy S22  Samsung zaprezentował smartfony Galaxy S22 i S22+. Otrzymali zaawansowane kamery z zaawansowanym inteligentnym przetwarzaniem obrazu. GalaxyS22 2

Galaxy S22 i S22+ zapewniają najnowocześniejsze widzenie w nocy dzięki większemu o 23% czujnikowi i technologii Adaptive Pixel. Dzięki temu aparat może wpuścić więcej światła, zapewnić więcej szczegółów i lepsze odwzorowanie kolorów w celu uzyskania wysokiej jakości zdjęć przy słabym oświetleniu. Galaxy S22 i S22+ otrzymały aparat główny 50 MP, teleobiektyw 10 MP i ultraszerokokątny obiektyw 12 MP. Nowa funkcja automatycznego kadrowania wykrywa i śledzi do 10 osób i automatycznie dostosowuje ostrość aparatu na każdej z nich. Urządzenia wyposażone są w zaawansowaną technologię VDIS, która minimalizuje wibracje, co pozwala na uzyskanie płynnego i wyraźnego obrazu nawet w ruchu.

Galaxy S22 i S22+ są wyposażone w najnowszą technologię AI firmy Samsung. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji i mapy głębi możesz robić zdjęcia w trybie portretowym: najdrobniejsze szczegóły zostaną dostrzeżone dzięki inteligentnemu algorytmowi. To samo dotyczy zwierzaków: podczas fotografowania w zaktualizowanym trybie portretowym na Galaxy S22/S22+ futro nie wtapia się w tło, więc zwierzaki na zdjęciach zawsze wyglądają świetnie.

Galaxy S22 i S22+ poradzą sobie z wieloma zadaniami dzięki procesorowi 4 nm. Zapewnia wysoką wydajność do pracy i przesyłania strumieniowego. Analiza procesu optymalizuje wydajność aplikacji, automatycznie wykrywając, która z nich jest używana w danym momencie i kierując tam największą moc, aby odtwarzanie muzyki, przeglądanie stron internetowych i działanie aplikacji przebiegały płynniej.

Galaxy S22 ma szybko ładującą się baterię o mocy 25 W, podczas gdy Galaxy S22+ ma ponad jeden dzień pracy na baterii. Ponadto Galaxy S22+ otrzymał wsparcie dla ultraszybkiego ładowania 45W.

Ekrany Galaxy S22 i S22+ są wyposażone w panele Dynamic AMOLED 2X adaptacyjne 120 Hz, przeznaczone do gier i oglądania treści. 6,1-calowy wyświetlacz Galaxy S22 i 6,6-calowy wyświetlacz Galaxy S22+ są wyposażone w inteligentną technologię Vision Booster, która automatycznie dostosowuje wyświetlacz do światła otoczenia i optymalizuje kontrast kolorów. Jasność została również poprawiona na poziomie sprzętowym, przy czym S22 wyświetla szczytową jasność 1300 nitów, podczas gdy S22+ osiąga szczytową jasność na poziomie 1750 nitów.

Dzięki usłudze Udostępnianie na żywo w usłudze Google Duo możesz przeglądać zdjęcia w Galerii ze znajomymi lub dzielić się pomysłami ze współpracownikami w aplikacji Samsung Notes, gdy jesteś daleko od siebie.

Galaxy S22 i S22+ otrzymały projekt Contour-Cut. Aby nadać nowym produktom bardziej elegancki i wyrafinowany wygląd, Samsung wyposażył je w płaskie ekrany z matowego szkła. Aparat z nowej serii S jest kolorystycznie dopasowany do korpusu urządzenia i otoczony cienką metalową ramką. Samsung Galaxy S22 i S22+ są dostępne w kolorze phantom black, phantom white, zielonym i różowym.

Galaxy S22 i S22+ to pierwsze modele z serii S wykonane z wytrzymałego aluminium Armor. Są także pierwszymi smartfonami wyposażonymi w nowe szkło Corning Gorilla Glass Victus+, które chroni ich panele przed przypadkowym uszkodzeniem.

Seria Galaxy S22 jest chroniona przez platformę bezpieczeństwa Knox Vault firmy Samsung. Bezpieczny procesor i pamięć izolują poufne informacje, takie jak hasła, dane biometryczne lub klucze Blockchain, od głównego systemu operacyjnego telefonu. Pasek i wskaźnik prywatności One UI pozwalają zobaczyć, które aplikacje mają dostęp do udostępnionych informacji i aparatu, dzięki czemu możesz zdecydować, czy udzielić pozwolenia. Nowości otrzymały szereg nowych funkcji bezpieczeństwa, w tym architekturę ARMmicro zapobiegającą atakom hakerów na system operacyjny i pamięć.

Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 i S22+ i 22 Ultra oficjalnie zaprezentowane ciekawostki Samsung Galaxy S22+, Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy S22  Samsung zaprezentował smartfony Galaxy S22 i S22+. Otrzymali zaawansowane kamery z zaawansowanym inteligentnym przetwarzaniem obrazu. S22ultra

Galaxy S22 Ultra łączy kultowe cechy serii Note i S z ulepszonym aparatem, wydajną wydajnością i lepszą łącznością.S

Pen jest wbudowany w korpus smartfona po raz pierwszy w serii S i jest jeszcze szybszy i bardziej responsywny dzięki redukcji opóźnień o 70%.

Galaxy S22 Ultra jest dostępny w czterech inspirowanych naturą opcjach kolorystycznych: Phantom Black, Phantom White, Green i nowym odcieniu Burgundii. Materiał nakręcony Galaxy S22 Ultra można od razu opublikować w sieciach społecznościowych. Zaawansowane funkcje fotografowania w nocy umożliwiają nagrywanie wideo przednim i tylnym aparatem w dowolnym świetle. Nowość wyposażona jest w sensor pikseli 2,4 mikrona – największy w historii Samsunga. Dzięki temu obiektyw może przechwycić więcej światła i danych, optymalizując oświetlenie i poprawiając szczegółowość wideo. Ulepszony obiektyw Super Clear Glass pomaga nagrywać płynniejsze i wyraźniejsze filmy w nocy bez odblasków. Funkcja automatycznego kadrowania wideo zapewnia, że ​​każda osoba, której potrzebujesz, zmieści się w kadrze, czy to jedna osoba, czy dziesięć.

Aparat smartfona również skaluje obraz, przybliżając pożądany obiekt do 100 razy. Galaxy S22 Ultra jest wyposażony w nowe, inteligentne funkcje, takie jak tryb portretowy do robienia zdjęć studyjnej jakości. Smartfon optymalizuje jakość zdjęć i filmów, aby były spektakularne w każdym świetle.

Nowość zapewnia niezbędne narzędzia zarówno dla fotografów amatorów, jak i profesjonalnych. Podobnie jak Galaxy S22 i S22+, Galaxy S22 Ultra jest wyposażony w aplikację Expert RAW z pełną funkcjonalnością edycji zdjęć. Dzięki możliwości zapisywania zdjęć w formacie RAW z głębią bitową do 16 bitów użytkownik ma możliwość dostosowania większej liczby parametrów obrazu. Podobnie jak w lustrzance cyfrowej, możesz rozjaśnić lub przyciemnić ujęcia za pomocą ustawień ekspozycji i czasu otwarcia migawki, dostosować balans bieli, ogrzać lub ochłodzić zdjęcie i ręcznie ustawić ostrość na odpowiednim obiekcie, aby uzyskać takie ujęcie, jakie chcesz.

Galaxy S22 Ultra to pierwszy z serii Galaxy S wyposażony w procesor 4 nm obsługujący sztuczną inteligencję i technologie uczenia maszynowego firmy Samsung. Obsługa Wi-Fi 6E zapewnia dwukrotnie większą prędkość niż Wi-Fi 6.

Za energię smartfona odpowiada bateria, która wystarcza na ponad dzień pracy na baterii. S22 Ultra obsługuje ultraszybkie ładowanie 45 W. Wystarczy 10 minut ładowania, aby nagrać 54 minuty wideo. Wciągający 6,8-calowy dynamiczny AMOLED 2X Galaxy S22 Ultra z częstotliwością adaptacyjną 120 Hz i szczytową jasnością 1750 nitów jest odpowiedni zarówno do oglądania, jak i tworzenia bogatych w szczegóły treści wideo.

Polskie ceny Galaxy S22

Od 11 marca 2022 r. Galaxy S22, Galaxy S22+ i Galaxy S22 Ultra będą dostępne w sklepach Samsung i u partnerów Samsunga. Ceny wyglądają nastepująco:

  • Galaxy S22 8 GB / 128 GB – 3999 złotych.
  • Galaxy S22 8 GB / 256 GB – 4199 złotych.
  • Galaxy S22+ 8 GB / 128 GB – 4999 złotych.
  • Galaxy S22+ 8 GB / 256 GB – 5199 złotych.
  • Galaxy S22 Ultra 8 GB / 128 GB – 5899 złotych.
  • Galaxy S22 Ultra 12 GB / 256 GB – 6399 złotych.

Kto kupuje?

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top