Samsung Galaxy S22 Ultra pokazany na oficjalnych renderach ciekawostki Samsung Galaxy S22 Ultra na zywo, Samsung Galaxy S22 Ultra na renderach, Samsung Galaxy S22 Ultra  Znany informator Evan Blass zamieścił na swoim Twitterze wysokiej jakości renderingi i zdjęcia nowych produktów Samsunga, które zostaną pokazane w przyszłym tygodniu w ramach wydarzenia Samsung Galaxy Unpacked. GalaxyS22 1300x700

Samsung Galaxy S22 Ultra pokazany na oficjalnych renderach

Znany informator Evan Blass zamieścił na swoim Twitterze wysokiej jakości renderingi i zdjęcia nowych produktów Samsunga, które zostaną pokazane w przyszłym tygodniu w ramach wydarzenia Samsung Galaxy Unpacked.

Nowe zdjęcia pokazują nam smartfon linii Galaxy S22, który będzie nosił nazwę Samsung Galaxy S22 Ultra. Zdjęcia przedstawiają znane już cechy ekranu i aparatu urządzenia.

Samsung Galaxy S22 Ultra nie różni się zbytnio pod względem wzornictwa od Note 20 Ultra wydanego w sierpniu 2020 roku. Na zdjęciach widać dwa kolory, w tym zielony i bordowy. Samsung Galaxy S22 Ultra jest wyposażony w 6,8-calowy panel HDR10+ QHD+ Dynamic AMOLED 2X z adaptacyjną częstotliwością odświeżania 120 Hz i szczytową jasnością 1750 cd/m2 . Telefon ma wymiary 163,3 x 77,9 x 8,9 mm.

Samsung Galaxy S22 Ultra pokazany na oficjalnych renderach ciekawostki Samsung Galaxy S22 Ultra na zywo, Samsung Galaxy S22 Ultra na renderach, Samsung Galaxy S22 Ultra  Znany informator Evan Blass zamieścił na swoim Twitterze wysokiej jakości renderingi i zdjęcia nowych produktów Samsunga, które zostaną pokazane w przyszłym tygodniu w ramach wydarzenia Samsung Galaxy Unpacked. S22 6 Samsung Galaxy S22 Ultra pokazany na oficjalnych renderach ciekawostki Samsung Galaxy S22 Ultra na zywo, Samsung Galaxy S22 Ultra na renderach, Samsung Galaxy S22 Ultra  Znany informator Evan Blass zamieścił na swoim Twitterze wysokiej jakości renderingi i zdjęcia nowych produktów Samsunga, które zostaną pokazane w przyszłym tygodniu w ramach wydarzenia Samsung Galaxy Unpacked. S22 1 Samsung Galaxy S22 Ultra pokazany na oficjalnych renderach ciekawostki Samsung Galaxy S22 Ultra na zywo, Samsung Galaxy S22 Ultra na renderach, Samsung Galaxy S22 Ultra  Znany informator Evan Blass zamieścił na swoim Twitterze wysokiej jakości renderingi i zdjęcia nowych produktów Samsunga, które zostaną pokazane w przyszłym tygodniu w ramach wydarzenia Samsung Galaxy Unpacked. S22 2 Samsung Galaxy S22 Ultra pokazany na oficjalnych renderach ciekawostki Samsung Galaxy S22 Ultra na zywo, Samsung Galaxy S22 Ultra na renderach, Samsung Galaxy S22 Ultra  Znany informator Evan Blass zamieścił na swoim Twitterze wysokiej jakości renderingi i zdjęcia nowych produktów Samsunga, które zostaną pokazane w przyszłym tygodniu w ramach wydarzenia Samsung Galaxy Unpacked. S22 3 Samsung Galaxy S22 Ultra pokazany na oficjalnych renderach ciekawostki Samsung Galaxy S22 Ultra na zywo, Samsung Galaxy S22 Ultra na renderach, Samsung Galaxy S22 Ultra  Znany informator Evan Blass zamieścił na swoim Twitterze wysokiej jakości renderingi i zdjęcia nowych produktów Samsunga, które zostaną pokazane w przyszłym tygodniu w ramach wydarzenia Samsung Galaxy Unpacked. S22 4 Samsung Galaxy S22 Ultra pokazany na oficjalnych renderach ciekawostki Samsung Galaxy S22 Ultra na zywo, Samsung Galaxy S22 Ultra na renderach, Samsung Galaxy S22 Ultra  Znany informator Evan Blass zamieścił na swoim Twitterze wysokiej jakości renderingi i zdjęcia nowych produktów Samsunga, które zostaną pokazane w przyszłym tygodniu w ramach wydarzenia Samsung Galaxy Unpacked. S22 5

Z przodu znajduje się 40-megapikselowy aparat z przysłoną f/2.2. Główny aparat zawiera główny czujnik obrazu 108 MP (F/1,8), moduł ultraszerokokątny 12 MP (F/2,2) i dwa teleobiektywy 10 MP. Obsługiwane będzie nagrywanie wideo 8K Super HDR.

Pokazano również zawartość opakowania: w pudełku znajdzie się Galaxy S22 Ultra, rysik S-Pen, kabel USB-C i narzędzie do wyjmowania karty SIM. W zestawie nie ma ładowarki.

Samsung Galaxy S22 Ultra pokazany na oficjalnych renderach ciekawostki Samsung Galaxy S22 Ultra na zywo, Samsung Galaxy S22 Ultra na renderach, Samsung Galaxy S22 Ultra  Znany informator Evan Blass zamieścił na swoim Twitterze wysokiej jakości renderingi i zdjęcia nowych produktów Samsunga, które zostaną pokazane w przyszłym tygodniu w ramach wydarzenia Samsung Galaxy Unpacked. S22 7

Należy zauważyć, że Evan Bless jako pierwszy ujawnił już podobne informacje w przeszłości.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top