gaalxys23

Samsung Galaxy S23 Plus i Ultra – pierwszy drop test

W sieci pojawił się drop test nowych smartfonów Samsung Galaxy S23 Plus i Samsung Galaxy S23 Ultra. Filmy można zobaczyć na YouTube.

Samsung Galaxy S23 to jeden z najnowszych flagowych smartfonów koreańskiego producenta, który zadebiutował na rynku w pierwszym kwartale 2023 roku. Jak zwykle po premierze, w sieci pojawiło się wiele filmów i recenzji dotyczących tego urządzenia. Jednym z takich filmów jest popularny drop test, który ma na celu sprawdzenie wytrzymałości i odporności smartfona na upadki.

Bloger postanowił porównać, jak zachowują się dwa rodzaje wyświetlaczy po upuszczeniu: płaski w Galaxy S23 Plus i zakrzywiony w Galaxy S23 Ultra. Podczas testu smartfony upuszczono na betonową podłogę z wysokości około jednego metra – w takiej odległości od ziemi zwykle znajdują się kieszenie spodni czy dżinsów. Przypomnijmy, że oba modele wyposażono w okulary Gorilla Glass Victus.

Samsung Galaxy S23 Plus i Ultra – pierwszy drop test

Jak widzicie powyżej w obu przypadkach szkło urządzeń pękło od pierwszego upadku. Jednocześnie oba ekrany zachowały pełną wydajność nawet po kilku upadkach.

Warto zwrócić uwagę na to, że Samsung Galaxy S23 jest wyposażony w nowoczesny procesor oraz pamięć RAM i pamięć wewnętrzną, które pozwalają na płynną pracę urządzenia. Zastosowanie specjalnej technologii chłodzenia pozwala na uniknięcie przegrzania i przyspieszenie działania urządzenia.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło:
Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
twitter 1

Za ile Elon Musk kupił Twittera?

Najbogatszy człowiek na świecie został niedawno właścicielem najbardziej wpływowej platformy informacyjnej w sieci. Dlaczego Elon Musk kupił Twittera? Co zmieni się w funkcjach działania aplikacji?

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top