Samsung Galaxy S6 edge rozebrany na części przez iFixit ciekawostki Wideo, Samsung Galaxy S6 edge rozebrany na części, Samsung Galaxy S6 Edge, Samsung, jak rozkręcić Samsung Galaxy S6 edge, jak rozebrać Samsung Galaxy S6 edge, ifixit  Po drop testach i testach na wyginanie w przyszedł czas na to, aby przyjrzeć się co takiego ukrywa się wewnątrz nowego Samsunga Gakaxy S6 edge. galaxys6edge 1300x700

Samsung Galaxy S6 edge rozebrany na części przez iFixit

Po drop testach i testach na wyginanie w przyszedł czas na to, aby przyjrzeć się co takiego ukrywa się wewnątrz nowego Samsunga Gakaxy S6 edge.

Poniżej mam dla Was pierwszy film na którym Samsung Galaxy S6 edge został rozłożony na części. Rozbiórka najnowszego telefonu Samsunga zajęli się jak zawsze pracownicy ifixit.com. Jeśli jesteście ciekawi i chcecie zobaczyć co takiego ukrywa się wewnątrz Galaxy S6 edge, to zapraszam do obejrzenia poniższego filmu.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Czarny Weekend w zgsklep.pl ciekawostki zgsklep.pl, tanie zakupy, rabat w zgsklep, Promocja, kod rabatowy zgsklep, kod rabatowy, czarny piątek w zgsklep, czarny piątek, 10  Dobra wiadomość dla wszystkich osób robiących zakupy w zgsklep. Z okazji Czarnego Piątku mamy dla Was specjalny kod rabatowy umożliwiający tańsze zakupy w zgsklep.pl. zgsklep 650x350

Czarny Weekend w zgsklep.pl

Dobra wiadomość dla wszystkich osób robiących zakupy w zgsklep. Z okazji Czarnego Piątku mamy dla Was specjalny kod rabatowy umożliwiający tańsze zakupy w zgsklep.pl.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry