Samsung Galaxy S7 i S7 edge w kolorze różowego złota wydany polecane, ciekawostki Samsung, różowe złoto, galaxy s7 w kolorze różowego złota, galaxy s7 edge w kolorze różowego złota, galaxy s7 edge, galaxy s7  To było oczywiście do przewidzenia. Samsung czyli mistrz kopiowania wszystkiego od Apple w dniu dzisiejszym wprowadził do swojej oferty nowy kolor Galaxy S7 i Galaxy S7 edge. galaxys7

Samsung Galaxy S7 i S7 edge w kolorze różowego złota wydany

To było oczywiście do przewidzenia. Samsung czyli mistrz kopiowania wszystkiego od Apple w dniu dzisiejszym wprowadził do swojej oferty nowy kolor Galaxy S7 i Galaxy S7 edge.

Samsung wyjaśnia, że różowe złoto jest kolorem, który wywołuje uczucie komfortu. Kolor mieni się i błyszczy nadając smartfonowi niepowtarzalny wygląd.

Samsung Galaxy S7 i S7 edge w kolorze różowego złota wydany polecane, ciekawostki Samsung, różowe złoto, galaxy s7 w kolorze różowego złota, galaxy s7 edge w kolorze różowego złota, galaxy s7 edge, galaxy s7  To było oczywiście do przewidzenia. Samsung czyli mistrz kopiowania wszystkiego od Apple w dniu dzisiejszym wprowadził do swojej oferty nowy kolor Galaxy S7 i Galaxy S7 edge. Sams

Od dziś Samsunga w nowym kolorze można kupić w Kolei Południowej. W niedalekiej przyszłości urządzenie ma trafić także do Polski. Jak Wam się taki Samsung podoba?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry