watch5

Samsung Galaxy Watch5 na oficjalnych renderach

Samsung Galaxy Watch5 pojawił się na oficjalnych renderach. Zobacz jak wygląda nadchodzący smartwatch firmy. Redery trafiły do sieci za sprawą Evan Blass.

Nowe rendery pozwalają lepiej przyjrzeć się Galaxy Watch5 i Galaxy Watch5 Pro (od lewej do prawej): pierwsze dwa modele to Galaxy Watch 5 Pro (45 mm), kolejne trzy to Galaxy Watch5 (40 mm i 44 mm). ).

Samsung Galaxy Watch5 na oficjalnych renderach ciekawostki wyglad Samsung Galaxy Watch5, Samsung Galaxy Watch5 na renderach, Samsung Galaxy Watch5  Samsung Galaxy Watch5 pojawił się na oficjalnych renderach. Zobacz jak wygląda nadchodzący smartwatch firmy. Redery trafiły do sieci za sprawą Evan Blass. galaxywatch5 1

Oficjalna prezentacja wszystkich nowych urządzeń Samsung, w tym Galaxy Z Fold4, Galaxy Z Flip4, Galaxy Watch5, Galaxy Watch5 Pro i Galaxy Buds 2 Pro, odbędzie się 10 sierpnia.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top