Krzysiek Borek20.11.2017
Samsung Gear S3 otrzymał aktualizację do Tizen 3.0

Samsung wydał właśnie aktualizację Value Pack dla swojego inteligentnego zegarka Gear S3. Aktualizacja wprowadza system operacyjny Tizen 3.0 na zegarek, pozwalający sterować urządzeniami IoT za pomocą Samsung Connect wliczając w to gogle Gear VR.

 

Gear S3 zdecydowanie nie jest przeznaczony dla osób aktywnie spędzających czas w porównaniu do Gear Sport, ale nie zmienia to faktu, że poprawiono działanie pulsometru. Ponadto dodano informacje o nawadnianiu organizmu i diecie razem z licznikiem kalorii (ile zjedliśmy).

 

Od początku Gear S3 nie miał problemów z wykonywaniem połączeń wychodzących, ale dzięki aktualizacji będziemy mogli dodawać kontakty bezpośrednio z zegarka. Nowe widżety zapewniają dostęp do kontaktów, pogody i kontroli multimediów za pomocą wbudowanej aplikacji lub Spotify.

Tizen 3.0 wprowadza również edycję tarczy w zależności od tego jak szybko poruszamy ruchomym pierścieniem. Jeden szybki ruch przeniesie nas do edycji wyglądu.

Aktualizacja zajmuje prawie 260MB i powinna być dostępna na waszych zegarkach, jeżeli jeszcze jej nie ma, musicie się uzbroić w cierpliwość i czekać aż się pojawi.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek