applewatch

Samsung i Xiaomi zwiększyły sprzedaż SmartZegarków, ale wciąż daleko im do Apple

Według analityków Counterpiont, rynek SmartZegarkow wzrósł w ostatnim kwartale o 13%. Jak wyglądają pierwsze trzy miejsca rankingu? Zobaczcie!

Ogólnie mówiąc nie było zbyt wielu zmian. W rankingu Apple pozostaje niekwestionowanym liderem, zwiększając swój udział z 35,9% do 36,1%. Sprzedaż firmy wzrosła o 14%.

Zmiany są na drugim i trzecim miejscu. Jak się okazuje firma Samsung wspięła się z trzeciego na drugie miejsce, zwiększając swój udział z 7,8% do 10,1% i zwiększając sprzedaż o niesamowite 46%! Najwyraźniej użytkownikom spodobały się nowe modele WearOS.

Samsung i Xiaomi zwiększyły sprzedaż SmartZegarków, ale wciąż daleko im do Apple ciekawostki Xiaomi, SmartWatch, Huawei, Apple  Według analityków Counterpiont, rynek SmartZegarkow wzrósł w ostatnim kwartale o 13%. Jak wyglądają pierwsze trzy miejsca rankingu? Zobaczcie! smartwatch 1

Pierwszą trójkę zamyka Huawei, którego udział spadł z 8,1% do 7,2%. W tym samym czasie sprzedaż firmy nie spadła, ale też nie wzrosła.

Xiaomi również zwiększyło swój udział: z 3,4% do 5%, zwiększając sprzedaż o 69%. Większość dostaw producenta przypada na tanie modele kosztujące mniej niż 100 dolarów.

Samsung i Xiaomi zwiększyły sprzedaż SmartZegarków, ale wciąż daleko im do Apple ciekawostki Xiaomi, SmartWatch, Huawei, Apple  Według analityków Counterpiont, rynek SmartZegarkow wzrósł w ostatnim kwartale o 13%. Jak wyglądają pierwsze trzy miejsca rankingu? Zobaczcie! smart 1

Na liście znalazły się również Garmin, Amazfit, Imoo i Fitbit.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top