samsung 1

Samsung kopiuje zablokowany ekran z iOS 16 [zdjęcia]

Od lat istnieją dwie ogromne frakcje: “iPhoniarze” i “Androidowcy”, którzy grają w odwieczną grę w ping ponga przy dźwiękach “krytykuję, a potem kopiuje”.

Słabym punktem iPhone’ów zawsze była kwestia personalizacji, czyli coś, co na Androidzie nie ma praktycznie żadnych ograniczeń. Jednak iOS 16 przyniósł kilka nowości w tym aspekcie, przynajmniej jeśli chodzi  o ekran blokady.

Samsung, wieczny krytyk Apple, który jak tylko wychodzi z jakimś produktem lub funkcją nie może się opanować na mediach społecznościowych z porównaniami, zawsze kończy idąc w ślady firmy z Cupertino, nawet jeśli chodzi o usunięcie ładowarek z opakowań.

Po raz kolejny odpowiedź Samsunga na iOS 16 nie trwała długo i zobaczcie co “wymyślili”? Naprawdę identyczny Lockscreen, w którym można zmienić czcionkę zegara, odpowiedni kolor, dodać widżety, zmienić tapety z pakietów zebranych w różnych kolekcjach i więcej.

Samsung kopiuje zablokowany ekran z iOS 16 [zdjęcia] ciekawostki   Od lat istnieją dwie ogromne frakcje: "iPhoniarze" i "Androidowcy", którzy grają w odwieczną grę w ping ponga przy dźwiękach "krytykuję, a potem kopiuje". samsung2 Samsung kopiuje zablokowany ekran z iOS 16 [zdjęcia] ciekawostki   Od lat istnieją dwie ogromne frakcje: "iPhoniarze" i "Androidowcy", którzy grają w odwieczną grę w ping ponga przy dźwiękach "krytykuję, a potem kopiuje". samsung3

Zasadniczo Samsung poszedł i dostosował opcje oferowane już przez Androida 12, tworząc ten graficzny wygląd OneUI 5, który naprawdę przypomina nam iOS 16.

Co o tym sądzicie?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top