samsung

Samsung nie przestaje i cały czas nabija się z Apple

Już przed prezentacją iPhone 14, Samsung śmiał się z Apple za brak innowacji. Po prezentacji firma nie zwalnia i dalej nabija się z Apple.

Samsung nadal publikuje różne posty, w których krytykuje Apple i twierdzi, że jego smartfony od dawna mają coś, o czym iPhone 14 nigdy nie marzył. Tym razem opublikowała kilka zdjęć promujących składane smartfony Samsung Galaxy Z Fold 4 i Galaxy Z Flip 4.

Samsung nie przestaje i cały czas nabija się z Apple ciekawostki Samsung, Apple  Już przed prezentacją iPhone 14, Samsung śmiał się z Apple za brak innowacji. Po prezentacji firma nie zwalnia i dalej nabija się z Apple. samsung 1

Samsung wyśmiewa Apple za to, że jako pierwszy wprowadził swoje składane smartfony ponad dwa lata temu, a Apple jeszcze tego nie zrobiło. Samsung nie przestaje i cały czas nabija się z Apple ciekawostki Samsung, Apple  Już przed prezentacją iPhone 14, Samsung śmiał się z Apple za brak innowacji. Po prezentacji firma nie zwalnia i dalej nabija się z Apple. samsung 2

Analitycy uważają jednak, że gdy Apple wejdzie na rynek składanych smartfonów, szybko zdobędzie duży udział w rynku.

Przypomnijmy, że w 2016 r. Samsung stworzył serię filmów kpiących z Apple za usunięcie gniazda słuchawkowego w iPhone, chociaż wkrótce potem firma zrobiła to samo ze smartfonami Galaxy.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top