samsung

Samsung opracowuje własny chip dla serii Galaxy

Prezes Samsung Electronics, Tae Moon-ro, powiedział, że firma stworzy zupełnie nowy procesor mobilny dla urządzeń Galaxy.

Szef Samsunga zapowiedział to, omawiając problem z usługą optymalizacji gier GOS na spotkaniu z pracownikami. Nie ma jeszcze żadnych szczegółów na temat nowych chipsetów.

Samsung opracowuje własny chip dla serii Galaxy ciekawostki   Prezes Samsung Electronics, Tae Moon-ro, powiedział, że firma stworzy zupełnie nowy procesor mobilny dla urządzeń Galaxy. galaxys22 1

Firma produkuje już własne układy z serii Exynos, ale wydaje się, że są one opracowywane bez zgody działu mobilnego, dlatego nawet flagowe procesory są często krytykowane przez użytkowników.

Niektóre testy porównawcze sugerują, że Exynos 2200 jest gorszy od Snapdragona 8 Gen 1 pod względem wydajności, ale w rzeczywistości różnice nie są tak znaczące. Prawdopodobnie Samsung ujawni pierwsze szczegóły dotyczące nowych chipów do końca 2022 roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top