galaxys23

Samsung pozwala wypróbować oprogramowanie Galaxy S23 na… iPhone

Samsung wprowadza nową taktykę, która ma zachęcić użytkowników iPhone’a do wypróbowania oprogramowania Galaxy S23 i innych urządzeń Samsunga.

Zamiast tradycyjnego pokazu w sklepie lub na wydarzeniu, Samsung oferuje użytkownikom iPhone’a wirtualne wypróbowanie tych urządzeń bez potrzeby opuszczania swojego telefonu.

Samsung stworzył narzędzie o nazwie “Try Galaxy“, które umożliwia właścicielom iPhone’ów wypróbowanie wirtualnego oprogramowania Galaxy S23, Galaxy Z Flip 4 i Galaxy Z Fold 4. Wszystko to jest możliwe bez opuszczania obecnego urządzenia. Użytkownicy muszą jedynie odwiedzić stronę Try Galaxy i dodać ją do swojego ekranu głównego, aby zainstalować odpowiednią aplikację internetową.

Oprogramowanie Galaxy S23 na iPhone

Po wykonaniu tych kroków, użytkownicy będą mogli wirtualnie wypróbować One UI 5.1, skórkę Samsunga na Androida 13. Dostępny będzie krótki samouczek nawigacji, a wszystko będzie działać jak na urządzeniu Samsunga. Wszystko działać będzie jednak z grubsza wolniej, ponieważ aplikacja działa tylko przez internet.

W ramach wirtualnego wypróbowania użytkownicy będą mogli testować podstawowe aplikacje firm Samsung i Google, takie jak Google Messages. Ponadto, Samsung będzie wysyłać fałszywe wiadomości, aby pokazać inne funkcje urządzenia, takie jak aparat i narzędzie Object Eraser, które umożliwia usuwanie obiektów ze zdjęć, podobnie jak w Google Magic Eraser.

Istnieją również wersje demonstracyjne Samsung Health, Smart Switch (do przesyłania danych z innego telefonu), Samsung Kids Mode i wiele innych. W menu Ustawienia Samsunga będzie można wyróżnić tapetę i motyw Google Material You, a także podkreślone zostaną ustawienia bezpieczeństwa i prywatności Androida.

Wirtualne wypróbowanie Samsunga na iPhone’ie prawdopodobnie nie przekona użytkowników do przesiadki na urządzenia Galaxy, ale jest to dobra opcja, aby zobaczyć, czego można spodziewać się po urządzeniach Samsunga. Dzięki temu można sprawdzić, co może nam brakować, bez konieczności rezygnacji z obecnego urządzenia. Jest to z pewnością ciekawe podejście ze strony Samsunga i warto je wypróbować.

Jak Wam się to rozwiązanie podoba? Przetestowaliście już stronę? Dajcie koniecznie znać w komentarzach!

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top