Samsung

Samsung przygotował miłą niespodziankę dla starych smartfonów Galaxy

Samsung podjął kroki w celu rozbudowy funkcjonalności starszych modeli swoich smartfonów Galaxy przez wdrożenie aktualizacji One UI 6.1.

Aktualizacja, która  ma pojawić się przed 12 maja 2024 roku, ma dostarczyć użytkownikom starszych urządzeń nowoczesne funkcje oparte na technologii sztucznej inteligencji.

Modele objęte aktualizacją obejmują serię Galaxy S22, Galaxy S21, składane telefony takie jak Galaxy Z Fold 3 i 4 oraz Galaxy Z Flip 3 i 4, a także tablety z linii Galaxy Tab S8. Wprowadzenie tych nowości oprogramowania umożliwi użytkownikom korzystanie m.in. z takich funkcji jak Circle Search, pozwalającej na szybsze i efektywniejsze wyszukiwanie informacji, oraz Chat Assist, wspierającej komunikację poprzez sztuczną inteligencję. Warto jednak zauważyć, że w niektórych modelach, takich jak Galaxy S21 oraz Galaxy Z Fold 3, pakiet AI zostanie ograniczony tylko do tych dwóch funkcji.

Samsung przygotował miłą niespodziankę dla starych smartfonów Galaxy ciekawostki zrównoważony rozwój., wydajność, użytkownicy, technologia mobilna, sztuczna inteligencja, smartfony, Samsung, One UI 6.1, ochrona danych osobowych, globalna dostępność, Galaxy, funkcjonalność., ekologia, bezpieczenstwo, Aktualizacja  Samsung podjął kroki w celu rozbudowy funkcjonalności starszych modeli swoich smartfonów Galaxy przez wdrożenie aktualizacji One UI 6.1. samsung

Firma Samsung deklaruje, że wprowadzenie aktualizacji One UI 6.1 nie tylko poprawi funkcjonalność starszych urządzeń, ale także zwiększy ich bezpieczeństwo i wydajność, co jest odpowiedzią na rosnące potrzeby użytkowników w zakresie ochrony danych osobowych i prywatności.

Inicjatywa ta pokazuje także zaangażowanie Samsunga w zrównoważony rozwój, poprzez wydłużenie cyklu życia produktów. To podejście może przyczynić się do zmniejszenia ilości odpadów elektronicznych, co jest ważnym aspektem w kontekście ekologicznym.

Wprowadzenie aktualizacji One UI 6.1 ma także  na celu utrzymanie satysfakcji i lojalności istniejących klientów, a oraz może skłonić inne firmy technologiczne do podobnych działań, które są korzystne zarówno dla użytkowników, jak i dla środowiska.

Dodatkowo, Samsung zaznacza, że aktualizacja będzie dostępna globalnie, co umożliwi wszystkim użytkownikom starszych modeli, niezależnie od regionu, korzystanie z najnowszych osiągnięć technologii mobilnej. Jest to kolejny dowód na to, że firma stara się dostarczać równy poziom usług dla swoich klientów na całym świecie.

Źródło:

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 144

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top