galaxys24

Samsung przyznaje się do irytującej usterki Galaxy S24 Ultra

Samsung, jedna z wiodących marek smartfonów na rynku, przyznała się do problemu z ekranem swojego najnowszego modelu, Galaxy S24 Ultra.

Użytkownicy zgłaszają, że wygląd ekranu jest znacznie gorszy w porównaniu do poprzednich flagowych modeli tej firmy. Samsung obiecuje jednak rozwiązać tę kwestię w najbliższym czasie.

Problemy z ekranem Galaxy S24 Ultra

Samsung przyznaje się do irytującej usterki Galaxy S24 Ultra ciekawostki, android Problemy z ekranem, Galaxy S24 Ultra  Samsung, jedna z wiodących marek smartfonów na rynku, przyznała się do problemu z ekranem swojego najnowszego modelu, Galaxy S24 Ultra. galaxys24 3 1

Wielu użytkowników nowego Galaxy S24 Ultra zgłasza problemy z jakością wyświetlacza. Twierdzą, że ekran wygląda znacznie gorzej niż w przypadku poprzednich modeli Samsunga. W swoich skargach zwracają uwagę na “tuszową” część powiadomień oraz “okropną” reprodukcję kolorów. Niestety, nie ma prostego sposobu na rozwiązanie tego problemu, dlatego niektórzy z nich wracają do swoich starszych modeli Galaxy S23.

Początkowo podejrzewano, że winą za pogorszenie jakości obrazu jest antyrefleksyjne pokrycie Corning Gorilla Glass Armor od Samsunga. Takie rozwiązanie mogłoby być prawdziwą katastrofą dla firmy. Jednak sytuacja okazała się nieco mniej dramatyczna.

Problemy pojawiają się, gdy użytkownicy wybierają tryb “Jasny” w ustawieniach wyświetlacza. Nie działa on poprawnie, a telefon pozostaje w trybie “Naturalnym”, który zapewnia bardziej stonowaną i realistyczną reprodukcję kolorów.

Samsung przyznaje się do błędu

Samsung przyznaje się do irytującej usterki Galaxy S24 Ultra ciekawostki, android Problemy z ekranem, Galaxy S24 Ultra  Samsung, jedna z wiodących marek smartfonów na rynku, przyznała się do problemu z ekranem swojego najnowszego modelu, Galaxy S24 Ultra. galaxyS24 5

Samsung już przyznał się do tego problemu i obiecał rozwiązanie w najbliższym czasie poprzez wydanie łatki. Warto docenić uczciwość firmy, która publicznie uznała problem i zobowiązała się do naprawienia go. To dowód na to, że Samsung dba o swoich klientów i stara się działać w ich interesie.

Mimo problemów z ekranem Galaxy S24 Ultra, warto docenić uczciwość Samsunga i jego zobowiązanie do rozwiązania tej kwestii. Klienci z pewnością oczekują szybkiego i skutecznego działania ze strony firmy. Jednak ważne jest, aby nie zapominać o innych interesujących wiadomościach ze świata technologii.

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 277

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top