Samsung spowalnia swoje smartfony. Użytkownicy są wściekli ciekawostki samsung spowalnia smartfony, samsung ogranicza wydajność  Właściciele Samsunga zarzucają firmie celowe ograniczanie wydajności. Skargi pojawiły się na forum Samsunga, a istnienie problemu potwierdziły także Android Authority i 9to5Google. galaxys22 1 1300x700

Samsung spowalnia swoje smartfony. Użytkownicy są wściekli

Właściciele Samsunga zarzucają firmie celowe ograniczanie wydajności. Skargi pojawiły się na forum Samsunga, a istnienie problemu potwierdziły także Android Authority i 9to5Google.

Wiele smartfonów Samsung posiada aplikację systemową Game Optimizing Service, która odpowiada za optymalizację gier. Podobno to ona spowalnia 10 000 aplikacji, w tym Instagram, Netflix, TikTok i Samsung Pay.

Samsung spowalnia swoje smartfony. Użytkownicy są wściekli ciekawostki samsung spowalnia smartfony, samsung ogranicza wydajność  Właściciele Samsunga zarzucają firmie celowe ograniczanie wydajności. Skargi pojawiły się na forum Samsunga, a istnienie problemu potwierdziły także Android Authority i 9to5Google. sams

Koreański bloger pokazał, jak Samsung ogranicza wydajność Galaxy S22 Ultra. W tym celu zmienił nazwę aplikacji 3DMark na Genshin Impact. Potem wynik testu 3DMark Wild Life Extreme pogorszył się dwukrotnie: 1141 w porównaniu do 2618 punktów.

Obecnie nie wiadomo, które smartfony są wyposażone w usługę optymalizacji gier. Android Authority nie znalazł aplikacji w Galaxy S22, Galaxy S20 FE i Galaxy S10E, ale znalazł ją w Galaxy S21 Plus. 9to5Google poinformowało, że usługa optymalizacji gier jest preinstalowana na ich Galaxy S22 Plus. Samsung nie skomentował jeszcze sprawy.

Użytkownicy spekulują, że firma celowo ogranicza wydajność popularnych aplikacji, aby wydłużyć żywotność baterii smartfonów.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top