Samsung stworzył skaner linii papilarnych do kart płatniczych ciekawostki skaner odcisków w karcie bankowej, skaner linii papilarnych w karcie bankowej, Samsung  Samsungowi udało się połączyć czujnik biometryczny i procesor w jednym module. Chip zabezpieczający ma być używany w przepustkach i kartach bankowych. karta 1300x700

Samsung stworzył skaner linii papilarnych do kart płatniczych

Samsungowi udało się połączyć czujnik biometryczny i procesor w jednym module. Chip zabezpieczający ma być używany w przepustkach i kartach bankowych.

Samsung opracował rozwiązanie, które pozwoli zintegrować skaner linii papilarnych z kartą bankową lub przepustką. Chip o nazwie S3B512C łączy czujnik biometryczny, bezpieczne przechowywanie danych i procesor, który analizuje odciski palców. Wprowadzenie takiego modułu do kart i karnetów umożliwi rezygnację z kodów PIN, a także zapewni niezawodny poziom ochrony w przypadku zgubienia lub kradzieży karty płatniczej. Bez weryfikacji tożsamości właściciela po prostu karta nie zadziała.

Samsung stworzył skaner linii papilarnych do kart płatniczych ciekawostki skaner odcisków w karcie bankowej, skaner linii papilarnych w karcie bankowej, Samsung  Samsungowi udało się połączyć czujnik biometryczny i procesor w jednym module. Chip zabezpieczający ma być używany w przepustkach i kartach bankowych. samsung karta

Samsung zauważa, że ​​ich nowy produkt posiada certyfikaty bezpieczeństwa EMVCo i Common Criteria Evaluation Assurance Level (CC EAL) 6+. Skaner jest również chroniony przed próbami włamania przy użyciu fałszywych odcisków palców. Firma nie określa, w jaki sposób urządzenie będzie zasilane.

Niestety nieznana jest również data pojawienia się pierwszych kart bankowych z wbudowanymi skanerami linii papilarnych.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top