Samsung

Samsung testuje Androida 10 dla Galaxy S10 i Galaxy Note 10

Samsung nie słynie z szybkich aktualizacji swoich urządzeń mobilnych do najnowszej wersji Androida. Tym razem sytuacja jednak może się zmienić, ponieważ Koreańczycy zaczęli już testy nowego oprogramowania dla swoich flagowych smartfonów.

Testy się już rozpoczęły, ponieważ Amerykański oddział T – Mobile ma już wersję testową Androida 10 przeznaczoną dla Galaxy S10 i Galaxy Note 10. Informacja jest nawet potwierdzona przez wsparcie operatora, choć do wydania aktualizacji jeszcze daleko.

Samsung testuje Androida 10 dla Galaxy S10 i Galaxy Note 10 ciekawostki Testy, galaxy s10, Android 10  Samsung nie słynie z szybkich aktualizacji swoich urządzeń mobilnych do najnowszej wersji Androida. Tym razem sytuacja jednak może się zmienić, ponieważ Koreańczycy zaczęli już testy nowego oprogramowania dla swoich flagowych smartfonów. Samsung 650x239

Do dziś Koreańczycy przetestowali 11 wersji Androida 10 dla Galaxy S10 z układem scalonym Snapdragon i Exynosem w przypadku Galaxy Note 10. Na razie nie ma oprogramowania dla Notatnika ze Snapdragonem, ale niebawem powinno się pojawić.

Samsung w końcu na poważnie bierze się za aktualizacje oprogramowania w swoich urządzeniach. Tak powinno być od dawna, ale dobrze, że producentowi zależy na szybkim wydaniu najnowszej wersji Androida przynajmniej dla najważniejszych na ten rok modeli smartfonów.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top