Samsung ujawnił wygląd Galaxy Fold 2? polecane, ciekawostki Wideo, Samsung  Podczas wczorajszej konferencji dla programistów Samsung ujawnił wygląd nowego składanego smartfona z elastycznym ekranem, który bardzo różni się od Galaxy Fold. Fold2 1

Samsung ujawnił wygląd Galaxy Fold 2?

Podczas wczorajszej konferencji dla programistów Samsung ujawnił wygląd nowego składanego smartfona z elastycznym ekranem, który bardzo różni się od Galaxy Fold.

Jak wyjaśniła firma, składana obudowa pozwala nie tylko zamienić ?zwykłe telefony w małe tablety, ale także sprawić, że duże telefony będą małe?. Smartfon wykonany jest w formie pionowej klapki.

Przedstawiony na wczorajszej konferencji najprawdopodobniej następca Fold, to urządzenie, które jak widzimy po otworzeniu przypomina Galaxy Note10 z centralnym wycięciem na ekranie pod przednią kamerą.

Samsung ujawnił wygląd Galaxy Fold 2? polecane, ciekawostki Wideo, Samsung  Podczas wczorajszej konferencji dla programistów Samsung ujawnił wygląd nowego składanego smartfona z elastycznym ekranem, który bardzo różni się od Galaxy Fold. fold2 1 485x350

Samsung wykorzystał ten tajemniczy telefon, aby zademonstrować nadchodzącą aktualizację oprogramowania One UI. Jak Wam się podoba?

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry