samsung

Samsung uznany najlepszym pracodawcą na świecie. Na którym miejscu Apple?

Samsung został uznany najlepszym pracodawcą na świecie przez Forbes. Na którym miejscu znalazła się firma Apple? Oto najlepsza piątka!

Jeśli chodzi o pierwsze miejsce to nie mówimy o Samsung Electronics, ale o całej korporacji Samsung Group. Microsoft zajął drugie miejsce, a IBM zamknął pierwszą trójkę. Na uwagę zasługują również Alphabet (4. miejsce), Apple (5. miejsce), BMW (13. miejsce) i Amazon (14. miejsce).

Samsung uznany najlepszym pracodawcą na świecie. Na którym miejscu Apple? ciekawostki   Samsung został uznany najlepszym pracodawcą na świecie przez Forbes. Na którym miejscu znalazła się firma Apple? Oto najlepsza piątka! Apple

Aby stworzyć ten ranking, Statista przebadało 150 000 pełnoetatowych i niepełnoetatowych pracowników z 57 krajów. Uczestnicy zostali poproszeni o ocenę chęci polecania swoich pracodawców znajomym i rodzinie oraz ocenę innych pracodawców w swoich branżach, którzy wyróżniali się pozytywnie lub negatywnie.

Pierwsza dziesiątka, poza Samsungiem, składa się w całości z firm amerykańskich. Można również zauważyć, że w pierwszej piątce znalazły się wyłącznie firmy IT, podczas gdy Delta Air Lines okazała się najlepsza wśród firm z innych branż.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top