Samsung wprowadza do oferty Smart Monitor M8, czyli klon iMac z AirPlay ciekawostki Smart Monitor M8, Samsung, gdzie kupić Smart Monitor M8, cena Smart Monitor M8  Firma Samsung ogłosiła rozpoczęcie składania zamówień przedpremierowych na nowy monitor Smart Monitor M2, 32-calowy monitor o konstrukcji bardzo podobnej do najnowszych komputerów iMac, który oferuje także zgodność z technologią AirPlay. samsung 1 1 1300x700

Samsung wprowadza do oferty Smart Monitor M8, czyli klon iMac z AirPlay

Firma Samsung ogłosiła rozpoczęcie składania zamówień przedpremierowych na nowy monitor Smart Monitor M2, 32-calowy monitor o konstrukcji bardzo podobnej do najnowszych komputerów iMac, który oferuje także zgodność z technologią AirPlay.

Nowy Smart Monitor M8 firmy Samsung to monitor z portem ładowania USB-C, obsługą AirPLay i kilkoma wbudowanymi funkcjami smart TV. Wzornictwo przypomina najnowsze komputery iMac.

Smart Monitor M8 jest wyposażony w 32-calowy panel LCD 4K UHD, który zapewnia jasność 400 nitów, częstotliwość odświeżania 60 Hz, 99% sRGB, obsługę HDR oraz technologię obrazu adaptacyjnego, która automatycznie dostosowuje jasność i temperaturę barwową wyświetlacza.

Samsung wprowadza do oferty Smart Monitor M8, czyli klon iMac z AirPlay ciekawostki Smart Monitor M8, Samsung, gdzie kupić Smart Monitor M8, cena Smart Monitor M8  Firma Samsung ogłosiła rozpoczęcie składania zamówień przedpremierowych na nowy monitor Smart Monitor M2, 32-calowy monitor o konstrukcji bardzo podobnej do najnowszych komputerów iMac, który oferuje także zgodność z technologią AirPlay. sams 1 1

Obudowa monitora ma grubość zaledwie 11,4 milimetra, czyli jest nieco cieńsza niż obudowa komputera iMac, a ponadto ma płaską tylną ściankę, bardzo cienkie ramki i podstawę o regulowanej wysokości z funkcją pochylania. Monitor oferuje także łączność bezprzewodową Wi-Fi 5 i Bluetooth 4.2, port micro HDMI oraz dwa porty USB-C; jeden z nich ma moc 65 W i służy do ładowania smartfonów, tabletów i notebooków.

Monitor jest wyposażony w mikrofon Far Field Voice o wysokiej czułości i dwa wbudowane głośniki o mocy 5 W, a także w odłączaną magnetyczną kamerę internetową SlimFit o rozdzielczości 1080p z funkcjami śledzenia twarzy i automatycznego powiększania (funkcja bardzo podobna do Center Stage firmy Apple).

W przeciwieństwie do tradycyjnego monitora, M8 zawiera pilot zdalnego sterowania oraz zintegrowany koncentrator SmartThings z systemem operacyjnym Tizen, który umożliwia bezprzewodowe łączenie się z urządzeniami IoT. Co ciekawe monitor obsługuje także różne usługi strumieniowe, takie jak Netflix, Amazon Prime Video, Disney+ i Apple TV.

Zamówienia przedpremierowe w USA rozpoczęły się dzisiaj, a cena monitora wynosi 700 USD za wersję białą i 730 USD za pozostałe kolory (Sunset Pink, Spring Green, Daylight Blue).

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top