SSD T7 Touch

Samsung wprowadza do swojej oferty zewnętrzny dysk SSD z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych

W dniu wczorajszym Samsung wprowadził do swojej oferty nowy przenośny dysk SSD T7 Touch o pojemności 500 GB, 1 TB lub 2 TB z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych.

Według Samsunga dysk SSD T7 Touch łączy elegancki i kompaktowy design z najszybszymi prędkościami transferu oferowanymi przez standard USB 3.2 Gen 2.

Deklarowana prędkość odczytu zewnętrznego dysku Samsung T7 Touch SSD wynosi do 1050 MB/s, a prędkość zapisu do 1000 MB/s.

Samsung wprowadza do swojej oferty zewnętrzny dysk SSD z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych polecane, ciekawostki SSD T7 Touch, Samsung, dysk zewnętrzny z czytnikiem linii papilarnych, cena  W dniu wczorajszym Samsung wprowadził do swojej oferty nowy przenośny dysk SSD T7 Touch o pojemności 500 GB, 1 TB lub 2 TB z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych. samsung 1 1Urządzenie waży tylko 58 gramów. Jego wymiary to 8,4×5, 6×0,8 cm. Oprócz ochrony hasłem i 256-bitowego szyfrowania sprzętowego AES, T7 Touch jest wyposażony w czytnik linii papilarnych dla dodatkowego bezpieczeństwa. Na obudowie znajduje się także wskaźnik LED, który określa stan urządzenia. T7 Touch może zarejestrować maksymalnie cztery odciski palców.Samsung wprowadza do swojej oferty zewnętrzny dysk SSD z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych polecane, ciekawostki SSD T7 Touch, Samsung, dysk zewnętrzny z czytnikiem linii papilarnych, cena  W dniu wczorajszym Samsung wprowadził do swojej oferty nowy przenośny dysk SSD T7 Touch o pojemności 500 GB, 1 TB lub 2 TB z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych. sams 1

W sprzedaży pojawi się także zwykła wersja dysku bez czytnika, która otrzyma nazwę Portable SSD T7. Wersja ta ma być dostępna w sprzedaży w drugim kwartale 2020 roku.

Jeśli chodzi o Samsung T7 Touch to jest już on dostępny w niektórych krajach w cenie 130 USD za wersję 500GB, 230 USD za 1TB i 400 USD za 2TB.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top