Samsung wysyła swój elastyczny ekran do Apple i Google ciekawostki skladany iPhone, iPhone, fold, Apple  Po prezentacji Galaxy Fold, czyli smartfona z elastycznym ekranem, Samsung rozpoczął działania, które mają zachęcić inne firmu do zakupu ich nowego ekranu. Zaczął od Apple i Google. SamsungFold

Samsung wysyła swój elastyczny ekran do Apple i Google

Po prezentacji Galaxy Fold, czyli smartfona z elastycznym ekranem, Samsung rozpoczął działania, które mają zachęcić inne firmu do zakupu ich nowego ekranu. Zaczął od Apple i Google.

Jak donosi serwis ETNews, Samsung w ubiegłym miesiącu wysłał swój skladany wyświetlacz do Apple i Google. Ekran co ciekawe jest nieco mniejszy (o 0,1 cala) od tego, który został zamontowany w modelu Fold.

Samsung chce zostać tak jak w przypadku ekranów OLED być jedynym i głównym dostawcą elastycznego ekranu. Przedstawiciele uważają, że firma jest w stanie wyprodukować około 2,5 mln ekranów rocznie, ale w razie bardzo dużego zainteresowania liczba ta może wzrosnąć, aż do 10 mln.

Samsung wysyła swój elastyczny ekran do Apple i Google ciekawostki skladany iPhone, iPhone, fold, Apple  Po prezentacji Galaxy Fold, czyli smartfona z elastycznym ekranem, Samsung rozpoczął działania, które mają zachęcić inne firmu do zakupu ich nowego ekranu. Zaczął od Apple i Google. Skladany iPhone

Jaka będzie odpowiedź Apple i Google? Tego niestety nie wiemy. A czy w ktoś z Was czeka w ogóle na składanego iPhone?a z elastycznym ekranem? Ja na pewno nie.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry