Samsung znów kopiuje Apple. Co tym razem? ciekawostki Samsung kopiuje od Apple, Samsung  Samsung nie przestaje. Firma skopiowała kolejną rzecz od Apple. Tym razem jest ona związana z systemem iOS 15 i przeglądarką Safari. safari 1300x700

Samsung znów kopiuje Apple. Co tym razem?

Samsung nie przestaje. Firma skopiowała kolejną rzecz od Apple. Tym razem jest ona związana z systemem iOS 15 i przeglądarką Safari.

Jak wiecie system iOS 15 przyniósł kilka istotnych zmian w Safari. Najważniejszą zmianą był nowy ujednolicony pasek adresu u dołu ekranu.

Teraz co widzicie poniżej Samsung kolejny raz poszedł śladami Apple i przeniósł również pasek adresu swojej przeglądarki na dół.

Samsung znów kopiuje Apple. Co tym razem? ciekawostki Samsung kopiuje od Apple, Samsung  Samsung nie przestaje. Firma skopiowała kolejną rzecz od Apple. Tym razem jest ona związana z systemem iOS 15 i przeglądarką Safari. samsung 1

W Samsung Internet Browser Beta dostępnej w Galaxy Store (wersja 16.02.15) dodano nowy układ, w którym pasek adresu został przeniesiony na dół ekranu, aby ułatwić dostęp jedną ręką. Ten układ można podobnie jak w iOS 15 włączyć, przechodząc do opcji Ustawienia – Układ i menu – Pozycja paska adresu. To właśnie tam użytkownicy mogą wybierać między klasycznym układem przeglądarki a nowym z ujednoliconym paskiem adresu u dołu ekranu. Po wybraniu tego ostatniego pasek adresu jest wyświetlany na górze paska nawigacyjnego, menedżera kart i przycisków udostępniania.

Wdrożenie tej funkcji przez Samsunga zaraz po Apple jest zabawne, biorąc pod uwagę, że pomysł istnieje od lat.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top