OneTech22.12.2020
Samsung znów kopiuje Apple i dodaje funkcję „Spatial Audio” w kolejnych Galaxy Buds

Samsung przygotowuje się do wprowadzenia na rynek nowych Galaxy Buds Pro, słuchawek, które powinny zadebiutować w styczniu wraz z nowym Galaxy S21.

Nowe słuchawki będą miały bardzo podobną funkcję do Spatial Audio dostępnej w AirPods Max i AirPods Pro.

W ciągu ostatnich kilku dni szczegóły dotyczące nowych Galaxy Buds zostały przypadkowo ujawnione przez Samsunga, a 9to5Google szybko udostępniło wszystkie szczegóły.

Wygląd jest bardzo podobny do poprzedniej generacji słuchawek. Nowością jest funkcja „3D audio dla wideo”, która wydaje się być bardzo podobna do opcji dźwięku przestrzennego w AirPods.

Zasadniczo dźwięk przestrzenny wykorzystuje algorytmy kierunkowego dźwięku, zintegrowany żyroskop i akcelerometr monitorują ruchy głowy, symulując w ten sposób kinowe wrażenia.

Galaxy Buds Pro są również wyposażone w korektor z wieloma ustawieniami wstępnymi, konfigurowalne sterowanie dotykowe i opcję Znajdź moje słuchawki. Nowa funkcja wykrywania głosu nasłuchuje, kiedy osoba mówi i obniża głośność multimediów. Jest także opcja dźwięków otoczenia dla redukcji szumów, która pozwala na przepuszczenie dźwięków z zewnętrz, podobnie jak w AirPods Pro.


Najnowsze oprogramowanie

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl