galaxy tab s8 ultra 1

Samsung zrobił to, czego nie zrobiło Apple. Galaxy Tab S8 Ultra przeszedł test zginania

Blogger JerryRigEverything tym razem postanowił nie testować smartfona, a tablet. A jego wybór padł na nowego giganta Samsung Galaxy Tab S8 Ultra.

Przypomnijmy, że jest to tablet o przekątnej ekranu 14,6 cala, czyli więcej niż wiele nowoczesnych laptopów. W przypadku tak dużego ekranu najważniejszym testem  jest test zginania. Zwłaszcza, że grubość urządzenia to zaledwie jedyne 5,5 mm!

Samsung zrobił to, czego nie zrobiło Apple. Galaxy Tab S8 Ultra przeszedł test zginania ciekawostki test wytrzymalosciowy Galaxy Tab S8 Ultra, galaxy tab s8 ultra vs ipad pro, galaxy tab s8 ultra specs, galaxy tab s8 ultra price, Galaxy Tab S8 Ultra  Blogger JerryRigEverything tym razem postanowił nie testować smartfona, a tablet. A jego wybór padł na nowego giganta Samsung Galaxy Tab S8 Ultra. jerry 1
Testy wytrzymałościowe Samsung Galaxy Tab S8 Ultra.

I, co zaskakujące, tablet przeszedł ten test bez najmniejszego problemu. Tutaj wypadałoby przypomnieć o iPadzie Pro z czipem M1, który niestety nie przeszedł podobnego testu, mimo mniejszych wymiarów i większej grubości.

Dokładnie to, jak Samsungowi udało się znacząco wzmocnić konstrukcję, pokaże analiza, ale to zdecydowanie plus dla urządzenia.

Co do reszty testów, jak zwykle nie mają większego sensu.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top