Saurik nie pomógł enMTW w dodaniu Cydii do jego niewydanego Jailbreaka ciekawostki Saurik, jailbreak, iOS 9.3, Cydia  W zeszły czwartek można było posłuchać rozmowy o Jailbreak iOS 9.2.1 - 9.3.1 (JailCast). Rozmawiali ze sobą @enMTW i @ethanarbuckie, a pieczę nad rozmową trzymał @jpasholk. Cydia 1300x700

Saurik nie pomógł enMTW w dodaniu Cydii do jego niewydanego Jailbreaka

W zeszły czwartek można było posłuchać rozmowy o Jailbreak iOS 9.2.1 – 9.3.1 (JailCast). Rozmawiali ze sobą @enMTW i @ethanarbuckie, a pieczę nad rozmową trzymał @jpasholk.

Od dawna mówi się, że enMTW ma zamiar wydać Jailbreak iOS 9.2.1 – 9.3.1, co niedługo powinno nastąpić, ale nie znajdzie się w nim Cydia. Według niego Saurik nie ma zamiaru z nim współpracować, a autor daje jasno do zrozumienia, że Jailbreak będzie dla wszystkich urządzeń mobilnych Apple, nie tylko tych z 64 – bitowym układem scalonym.

Na ten moment nie wiemy, kiedy pojawi się narzędzie, ale @enMTW nie wyklucza paru scenariuszy działania:

  • Jailbreak z wbudowanym terminalem SSH.
  • Jailbreak bez SSH i terminala, przydatny jedynie dla programistów.
  • Sprzedaż owoców swojej pracy Chińczykom, co pozwoli na szybsze wdrożenie Cydii.
  • Współpraca z Saurikiem (o ile jest możliwa).

Osobiście uważam, że sprzeda exploit jednej z Chińskich grup, zajmujących się tematem. Warto nadmienić, że Jailbreak nie zostanie wydany od razu, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość. Jeżeli narzędzie się pojawi, enMTW będzie w stanie potwierdzić, że to dzięki niemu się udało.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry