Saurik ogłosił zamknięcie Cydia App Store ciekawostki sklep cydia zamknięty, Saurik, jailbreak, iPhone, cydia app store, Apple  Po ponad dziewięciu latach Saurik, czyli założyciel Cydii ogłosił zamknięcie Cydia App Store. Sklep z aplikacjami dla osób z Jailbreak będzie istniał tylko do końca roku. Cydia 1300x700

Saurik ogłosił zamknięcie Cydia App Store

Po ponad dziewięciu latach Saurik, czyli założyciel Cydii ogłosił zamknięcie Cydia App Store. Sklep z aplikacjami dla osób z Jailbreak będzie istniał tylko do końca roku.

Wiele dodatków dostępnych z Cydii trafiło już do iOS, więc coraz mniej ludzi chce się bawić z ?łamanie? swojego iUrządzenia. Saurik prosił wszystkie osoby, które korzystają z Cydia App Store, aby do końca roku ?odłączyły? swoje konta PayPal od Cydii.

Saurik ogłosił zamknięcie Cydia App Store ciekawostki sklep cydia zamknięty, Saurik, jailbreak, iPhone, cydia app store, Apple  Po ponad dziewięciu latach Saurik, czyli założyciel Cydii ogłosił zamknięcie Cydia App Store. Sklep z aplikacjami dla osób z Jailbreak będzie istniał tylko do końca roku. Cydia.1

W przyszłym tygodniu do sieci ma trafić oficjalne oświadczenie w tej sprawie i pożegnanie. Dla przypomnienia dodam, że sklep istniał ponad dziewięć lat.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top