Schematy iPhone`a 5se zdradzają jego ostateczny wygląd polecane, ciekawostki wygląd iPhone 5se, schematy iPhone 5se, kiedy premiera iPhone 5se, iPhone 5se, Apple  Nadal nie wiemy, jak będzie wyglądał następca iPhone'a 5S, a do jego debiutu pozostało jeszcze sporo czasu. Jednakże w sieci pojawiły się schematy nadchodzącej słuchawki i prawdopodobnie wiemy już, jak będzie wyglądać. iPhone 5s 1300x700

Schematy iPhone`a 5se zdradzają jego ostateczny wygląd

Nadal nie wiemy, jak będzie wyglądał następca iPhone’a 5S, a do jego debiutu pozostało jeszcze sporo czasu. Jednakże w sieci pojawiły się schematy nadchodzącej słuchawki i prawdopodobnie wiemy już, jak będzie wyglądać.

Początkowo doniesienia mówiły o wzornictwie inspirowanym iPhone’em 6, ale ze schematów wynika, że bliżej mu będzie do modelu 5S. Obudowa zostanie wzmocniona i pojawią się drobne poprawki w konstrukcji, a najwięcej zmian zajdzie we wnętrzu 4 – calowego smartfona z Cupertino.

Schematy iPhone`a 5se zdradzają jego ostateczny wygląd polecane, ciekawostki wygląd iPhone 5se, schematy iPhone 5se, kiedy premiera iPhone 5se, iPhone 5se, Apple  Nadal nie wiemy, jak będzie wyglądał następca iPhone'a 5S, a do jego debiutu pozostało jeszcze sporo czasu. Jednakże w sieci pojawiły się schematy nadchodzącej słuchawki i prawdopodobnie wiemy już, jak będzie wyglądać. iphone 5se schematics

OnLeaks dotarł do informacji, że Apple testuje dwa prototypy nadchodzącego modelu, choć schemat poniżej pokazuje ostatni prototyp, który może okazać się ostateczną formą sprzętu Amerykańskiego producenta.

Poza tym 9to5mac również dotarł do schematów i wygląda na to, że ciężko będzie odróżnić nowy model od 5S, ponieważ mają te same wymiary. Dzięki temu osoby mające sporo etui dla 5S nie będą musiały kupować nowych, stare mają być z nowym w pełni kompatybilne.

Schematy iPhone`a 5se zdradzają jego ostateczny wygląd polecane, ciekawostki wygląd iPhone 5se, schematy iPhone 5se, kiedy premiera iPhone 5se, iPhone 5se, Apple  Nadal nie wiemy, jak będzie wyglądał następca iPhone'a 5S, a do jego debiutu pozostało jeszcze sporo czasu. Jednakże w sieci pojawiły się schematy nadchodzącej słuchawki i prawdopodobnie wiemy już, jak będzie wyglądać. screenshot 2016 02 24 17 19 01

Jedyną zauważalną na pierwszy rzut oka zmianą jest umieszczenie przycisku zasilania/blokady na lewej krawędzi, a nie górnej. Nie dziwię się, że miejsce zostało zmienione, skoro przycisk zmienił swoją lokację podczas wprowadzenia na rynek iPhone’a 6 i 6 Plus. Krawędzie i szkło chroniące wyświetlacz są lekko zaokrąglone na brzegach, ale nie w takim stopniu, jak w iPhonie 6/6 Plus.

Dla użytkowników, którym nie do końca odpowiada konstrukcja modelu 5S,powinna to być wspaniała wiadomość. Powinna wydatnie poprawić chwyt urządzenia w dłoni, ale bez sprzętu w ręku ciężko to wyrokować.

Schematy iPhone`a 5se zdradzają jego ostateczny wygląd polecane, ciekawostki wygląd iPhone 5se, schematy iPhone 5se, kiedy premiera iPhone 5se, iPhone 5se, Apple  Nadal nie wiemy, jak będzie wyglądał następca iPhone'a 5S, a do jego debiutu pozostało jeszcze sporo czasu. Jednakże w sieci pojawiły się schematy nadchodzącej słuchawki i prawdopodobnie wiemy już, jak będzie wyglądać. screenshot 2016 02 24 17 18 11

Odłóżmy na bok walory estetyczne 5se i skupmy się teraz na specyfikacji technicznej, która ma obejmować 8MPix aparat główny i 1,2MPix na froncie. Jednostką obliczeniową ma być 64 – bitowy układ scalony A9, koprocesor M9, który pozwoli na ciągłe działanie funkcji ?Hey Siri.? Oprócz tego nie można zapomnieć o NFC, które pozwoli na korzystanie z Apple Pay i wielu urządzeń peryferyjnych. Z ostatnich nowości, jakie przygotował producent, to wsparcie dla żywych zdjęć wprowadzonych wraz z debiutem obydwu wariantów iPhone’a 6s.

Schematy iPhone`a 5se zdradzają jego ostateczny wygląd polecane, ciekawostki wygląd iPhone 5se, schematy iPhone 5se, kiedy premiera iPhone 5se, iPhone 5se, Apple  Nadal nie wiemy, jak będzie wyglądał następca iPhone'a 5S, a do jego debiutu pozostało jeszcze sporo czasu. Jednakże w sieci pojawiły się schematy nadchodzącej słuchawki i prawdopodobnie wiemy już, jak będzie wyglądać. iphone5se

Premiera podobno ma odbyć się 15 marca bieżącego roku, a 3 dni później sprzęt powinien znaleźć się na półkach sklepowych.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry