Schoolwork - pierwsza aplikacja Apple dla uczniów i nauczycieli ciekawostki   Apple wprowadziło właśnie aplikację Schwoolwork dostępną dla nauczycieli i uczniów. Aplikacja jest w pełni darmowa i pozwoli nauczycielom zadawać prace domowe i pracować zdalnie z jednym z wybranych przez siebie uczniów. iPadPro

Schoolwork – pierwsza aplikacja Apple dla uczniów i nauczycieli

Apple wprowadziło właśnie aplikację Schwoolwork dostępną dla nauczycieli i uczniów. Aplikacja jest w pełni darmowa i pozwoli nauczycielom zadawać prace domowe i pracować zdalnie z jednym z wybranych przez siebie uczniów.

Dzięki temu nauczyciel będzie mógł na bieżąco śledzić postępy w nauce każdego ucznia.

Schoolwork - pierwsza aplikacja Apple dla uczniów i nauczycieli ciekawostki   Apple wprowadziło właśnie aplikację Schwoolwork dostępną dla nauczycieli i uczniów. Aplikacja jest w pełni darmowa i pozwoli nauczycielom zadawać prace domowe i pracować zdalnie z jednym z wybranych przez siebie uczniów. iPad

Schwoolwork to obok aplikacji Classroom kolejne narzędzie pozwalające poszerzyć nauczanie za pomocą tabletów Apple. Każda z aplikacji pozwoli im lepiej wykorzystać iPada, którym dysponują.

Dzięki Schoolwork nauczyciel może wysyłać prace domową w wielu przeróżnych formatach, zaczynając od popularnego PDF, a kończąc na dedykowanych linkach. Z kolei uczniowie mogą sprawdzać informacje o zadanych pracach domowych i odrabiać je bezpośrednio na urządzeniu.

Nowa aplikacja to uzupełnienie Classroom, co pozwala nauczycielom szybko sprawdzić, co w danym momencie robi uczeń. ClassKit pozwala programistom tworzyć dedykowane linki dla wybranych funkcji każdej z nowych aplikacji przygotowanych przez Apple lub firmy trzecie.

Najlepsze jest to, że aplikacje pokroju Explain Everything, Tynker, GeoGebra i Kahoot mają wbudowane wsparcie dla Schoolwork, a to przekłada się na lepsze dostosowanie tematów lekcji bezpośrednio na iPadzie.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top