obraz w obrazie na YouTube

Sekretne triki iOS: obraz w obrazie (PiP) na YouTube bez płacenia!

Jak włączyć obraz w obrazie na YouTube bez subskrypcji Premium na iOS czyli na iPhone? Istnieje prosty i darmowy sposób. Zobaczcie sami.

Jak wszyscy wiemy, YouTube oferuje swoim użytkownikom wiele przydatnych funkcji, jednak niektóre z nich są ograniczone i dostępne tylko dla subskrybentów YouTube Premium. Jedną z takich funkcji jest tryb “obraz w obrazie“, który pozwala użytkownikom urządzeń z systemem iOS na korzystanie z innych aplikacji, podczas gdy wideo jest nadal odtwarzane w małym oknie. W tym artykule przedstawimy sposób, dzięki któremu można włączyć funkcję obraz w obrazie na iOS bez potrzeby subskrybowania YouTube Premium.

Obraz w obrazie (ang. Picture-in-Picture, PiP) to funkcja, która umożliwia wyświetlanie jednego obrazu na drugim, co jest szczególnie przydatne w przypadku YouTube, gdyż można jednocześnie oglądać wideo oraz korzystać z innych aplikacji na iPhonie lub iPadzie. Niestety, funkcja ta jest jak wspomnieliśmy na początku zwykle dostępna tylko dla subskrybentów YouTube Premium.

Obraz w obrazie (PiP) w apce YouTube na iPhone

Sekretne triki iOS: obraz w obrazie (PiP) na YouTube bez płacenia! ciekawostki youtube premium, YouTube Music, Youtube, vpn, usługi VPN, subskrypcja, regulamin, odtwarzanie w tle, obraz w obrazie na youtube, Obraz w obrazie, iPhone, iPad, iOS, funkcje, ekskluzywne treści, bez reklam  Jak włączyć obraz w obrazie na YouTube bez subskrypcji Premium na iOS czyli na iPhone? Istnieje prosty i darmowy sposób. Zobaczcie sami. ehsatsapp pip

Warto jednak zaznaczyć, że istnieje pewna luka, która pozwala na korzystanie z trybu obraz w obrazie bez konieczności płacenia za subskrypcję Premium. Aby to zrobić, wystarczy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

  • Zainstaluj i włącz usługę VPN na swoim urządzeniu z systemem iOS. VPN, czyli Wirtualna Sieć Prywatna, pozwala na zmianę adresu IP oraz lokalizacji, co może być przydatne w omijaniu ograniczeń regionalnych. Wybierz serwer VPN zlokalizowany w Stanach Zjednoczonych.
  • Po włączeniu VPN, otwórz aplikację YouTube na swoim iPhonie lub iPadzie. Upewnij się, że jesteś zalogowany na swoje konto Google.
  • Odtwórz wideo, które chcesz oglądać w trybie obraz w obrazie. Po załadowaniu wideo, naciśnij przycisk “Home” (na starszych modelach iPhone) lub przesuń palcem w górę od dolnej krawędzi ekranu (na nowszych modelach z systemem iOS), aby wrócić do pulpitu.
  • Jeśli wszystko przebiegło pomyślnie, wideo powinno nadal być odtwarzane w małym oknie w trybie obraz w obrazie. Teraz możesz korzystać z innych aplikacji, podczas gdy wideo jest nadal odtwarzane.

Warto zauważyć, że opisana powyżej metoda może być wynikiem niedopatrzenia ze strony Google, dlatego istnieje ryzyko, że zostanie ona wyeliminowana w przyszłości, ale warto w niej korzystać, dopóki jest dostępna.

Warto również wspomnieć, że nie wszystkie VPN-y są darmowe, ale istnieją jednak również takie, które możecie zainstalować za darmo. Przed wyborem odpowiedniej usługi VPN warto sprawdzić jej oceny oraz recenzje innych użytkowników, aby upewnić się, że spełni ona nasze oczekiwania.

Mimo że opisana metoda pozwala na korzystanie z trybu obraz w obrazie na iOS bez subskrypcji YouTube Premium, warto rozważyć korzyści płynące z posiadania Premium. Subskrypcja oferuje wiele dodatkowych funkcji, takich jak brak reklam, możliwość odtwarzania w tle, dostęp do YouTube Music, a także dostęp do ekskluzywnych filmów i seriali. W związku z tym, jeśli jesteś częstym użytkownikiem YouTube, może warto zastanowić się nad zainwestowaniem w subskrypcję Premium.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 231

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top