Seria iPhone 14 w końcu otrzyma to, co od wielu lat mają smartfony z Androidem ciekawostki iPhone 14 Pro, iPhone 14, czytnik linii papilarnych  Plotki o nowych smartfonach z linii iPhone 14 pojawiają się w sieci już od jakiegoś czasu. Wiemy, że przyszłoroczne smartfony firmy Apple będą miały lepszy aparat i brak notcha. Jest jednak coś jeszcze. iPhone14 1 1300x700

Seria iPhone 14 w końcu otrzyma to, co od wielu lat mają smartfony z Androidem

Plotki o nowych smartfonach z linii iPhone 14 pojawiają się w sieci już od jakiegoś czasu. Wiemy, że przyszłoroczne smartfony firmy Apple będą miały lepszy aparat i brak notcha. Jest jednak coś jeszcze.

Według chińskich źródeł, seria iPhone 14 będzie wyposażona w skaner linii papilarnych umieszczony pod powierzchnią ekranu. Wcześniej na rynku były smartfony wyposażone w fizyczny czytnik linii papilarnych umieszczony pod przyciskiem Home, ale od 2017 roku, kiedy iPhone X trafił na rynek, flagowe smartfony Apple opierają się wyłącznie na rozpoznawaniu twarzy użytkownika – Face ID.

Jeszcze przed wprowadzeniem linii smartfonów iPhone 13 pojawiły się sugestie, że firma może dodać w „trzynastce” skaner linii papilarnych, ale bliżej premiery źródła potwierdziły, że ta innowacja pojawi się dopiero w urządzeniach wyprodukowanych w 2022 roku. Chociaż Face ID jest bardzo popularną metodą identyfikacji użytkowników, wielu producentów smartfonów z Androidem nadal używa oprócz Face ID także tradycyjne Touch ID, czyli odblokowanie smartfona za pomocą odcisków palców. Użytkownicy potwierdzają, że posiadanie obu metod jest najwygodniejsze.

Seria iPhone 14 w końcu otrzyma to, co od wielu lat mają smartfony z Androidem ciekawostki iPhone 14 Pro, iPhone 14, czytnik linii papilarnych  Plotki o nowych smartfonach z linii iPhone 14 pojawiają się w sieci już od jakiegoś czasu. Wiemy, że przyszłoroczne smartfony firmy Apple będą miały lepszy aparat i brak notcha. Jest jednak coś jeszcze. iPhone14

Dla użytkowników Apple sytuacja stała się bardziej skomplikowana wraz z wybuchem pandemii, kiedy wszyscy są zmuszani do noszenia masek, a ponieważ koronawirus prawdopodobnie nie zniknie w najbliższym czasie, Apple musi wziąć pod uwagę krytykę i życzenia swoich docelowych odbiorców.

Oprócz braku notcha, nowego aparatu i Touch ID pod ekranem podobno iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max mają korzystać z wyświetlaczy LTPO OLED dostarczanych przez Samsunga i LG.

Prezentacja nowych produktów spodziewana jest we wrześniu przyszłego roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top