silo

Serial science-fiction Silo dostępny w Apple TV+

Silo to nowy serial science-fiction na który czekało wiele osób. Wreszcie długo oczekiwana seria jest już dostępna dla użytkowników Apple TV+.

Serial opowiada historię ludzkości w przyszłości, po katastrofie, która zniszczyła świat. Akcja serialu toczy się w gigantycznym podziemnym silosie, w którym mieszka ostatnia ludzka cywilizacja. Silo to ekranizacja bestsellerowych postapokaliptycznych powieści autorstwa Hugh Howeya, której pierwsze dwa odcinki są już dostępne w serwisie Apple TV+.

Serial skupia się na historii korporacji, która zbudowała silos, ale nikt nie wie, dlaczego i kiedy to się stało. Bohaterką serialu jest inżynier Juliette, graną przez Rebeccę Ferguson, która szuka odpowiedzi na temat morderstwa ukochanej osoby. Podczas swoich poszukiwań Juliette odkrywa wiele tajemnic, które prowadzą ją do odkrycia, że prawda jest o wiele bardziej skomplikowana, niż mogła sobie wyobrazić.

Wraz z Juliette poznajemy świat, który jest skrajnie różny od tego, który znamy. Ludzie żyją w kompletnym izolacie, chroniąc się przed toksycznymi oparami, które zniszczyły świat na powierzchni. W silosie panuje rygorystyczna kontrola i każde naruszenie zasad jest karane śmiercią. Ludzie wierzą, że silos jest ich jedyną nadzieją na przetrwanie, ale Juliette zaczyna zastanawiać się, czy to, co mówią im władze, jest prawdą.

Serial Silo już dostępny w Apple TV+

W serialu pojawiają się także inni bohaterowie, takie jak Sims, szef organów ścigania w społeczności, granym przez rapera i aktora Commona, czy też Harriet Walter, Chinaza Uche, Avi Nash, David Oyelowo, Rashida Jones i Tim Robbins. Każda z postaci ma swoją własną historię i dąży do odkrycia tajemnic silosu.

“Silo” to nie tylko ciekawa historia, ale także świetne widowisko. Wizualizacje podziemnego świata są imponujące, a akcja utrzymuje w napięciu od pierwszej minuty. Zdecydowanie warto zobaczyć ten serial, szczególnie dla fanów gatunku science-fiction.

Pierwsze dwa odcinki są już dostępne w serwisie Apple TV+, a pozostałe odcinki będą publikowane co tydzień, w każdy piątek. Warto dodać, że Apple TV+ oferuje wiele innych interesujących produkcji, takich jak serial „For All Mankind” czy „Ted Lasso”. Serwis ten to dobry wybór dla miłośników kina i telewizji.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 201

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top