surface

Serial „Surface” dostępny na Apple TV+

Nowy serial dramatyczny “Surface”, w którym w roli Sophie występuje aktorka Gugu Mbatha-Raw, jest już dostępny w Apple TV+.

Sophie cierpi na utratę pamięci, która według niej jest spowodowana obrażeniami odniesionymi podczas poprzedniej próby samobójczej. Ale gdy pogodzi się ze swoją amnezją, odkrywa, że historia, którą jej opowiedziano, może nie być prawdą.

Mbatha-Raw jest gwiazdą serialu, po jej wybitnym występie w pierwszym sezonie Apple’s The Morning Show. Oliver Jackson-Cohen gra jej tajemniczego męża. Choć thriller o amnezji to temat dość powszechny, to jednak na platformie Apple TV+ jest nowością, a Surface to pierwszy wkład Apple w ten gatunek. W serialu jest wiele ciekawych zwrotów akcji, które mają na celu utrzymanie uwagi widzów.

‘Surface’ został wyprodukowany dla Apple TV+ przez Apple Studios i Hello Sunshine. Mbatha-Raw jest również producentem wykonawczym, obok Reese Witherspoon, Lauren Neustadter i Sama Millera, który również wyreżyserował cztery odcinki serialu.

Pierwsze trzy odcinki są już dostępne (tutaj). Natomiast pozostałe będą ukazywać się pojedynczo co tydzień w każdy piątek do 2 września.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top