ShortCuts: poszerzenie możliwości Forcy i RevealMenu polecane, cydia-i-jailbreak Youtube, Wideo, ShortCuts, RevealMenu, jailbreak, iOS 9, Forcy, Cydia, 3d touch na iphone 6 plus, 3d touch na iPhone 6, 3d touch na iPhone 5, 3d touch, 2d touch na iPhone 5s  Parę dni temu pisaliśmy o RevealMenu, choć pojawiło się również Forcy. Obydwa rozszerzenia pozwalają na używanie menu kontekstowego dostępnego jedynie podczas używania 3D Touch na obydwu iPhone'each 6s. Chcę przedstawić wam wtyczkę, które poszerzy możliwości Forcy i RevealMenu, jest nim ShortCuts. iPhone6s.3

ShortCuts: poszerzenie możliwości Forcy i RevealMenu

Parę dni temu pisaliśmy o RevealMenu, choć pojawiło się również Forcy. Obydwa rozszerzenia pozwalają na używanie menu kontekstowego dostępnego jedynie podczas używania 3D Touch na obydwu iPhoneeach 6s. Chcę przedstawić wam wtyczkę, które poszerzy możliwości Forcy i RevealMenu, jest nim ShortCuts.

Twórcą jest CP Digital Darkroom, a ShortCuts dodaje menu kontekstowe dla aplikacji takich, jak Ustawienia, Muzyka, Spotify, a nawet Cydia. Twór programisty działa podobnie do wymienionych przeze mnie rozszerzeń, ale dodaje 3D Touch do większej ilości aplikacji, z których codziennie korzystamy.

Po jej zainstalowaniu nic nie stoi na przeszkodzie, aby ją skonfigurować wewnątrz systemowych ustawień. Jedyne, co możemy zrobić to wł./wył. rozszerzenie i wibracje. Aktywacja wibracji nie sprawia żadnych problemów na urządzeniach starszych od iPhoneea 6s.

ShortCuts: poszerzenie możliwości Forcy i RevealMenu polecane, cydia-i-jailbreak Youtube, Wideo, ShortCuts, RevealMenu, jailbreak, iOS 9, Forcy, Cydia, 3d touch na iphone 6 plus, 3d touch na iPhone 6, 3d touch na iPhone 5, 3d touch, 2d touch na iPhone 5s  Parę dni temu pisaliśmy o RevealMenu, choć pojawiło się również Forcy. Obydwa rozszerzenia pozwalają na używanie menu kontekstowego dostępnego jedynie podczas używania 3D Touch na obydwu iPhone'each 6s. Chcę przedstawić wam wtyczkę, które poszerzy możliwości Forcy i RevealMenu, jest nim ShortCuts. 3dtouch2

Po skonfigurowaniu możemy w końcu zająć się sprawdzeniem działania ShortCuts. Najlepiej zrobić to na aplikacjach, których RevealMenu i Forcy nie obsługują, przykładem mogą być właśnie ustawienia. Mało tego, programista dodał własne skróty dla Spotify, systemowej Muzyki i Pogody na iPhoneeach.

ShortCuts: poszerzenie możliwości Forcy i RevealMenu polecane, cydia-i-jailbreak Youtube, Wideo, ShortCuts, RevealMenu, jailbreak, iOS 9, Forcy, Cydia, 3d touch na iphone 6 plus, 3d touch na iPhone 6, 3d touch na iPhone 5, 3d touch, 2d touch na iPhone 5s  Parę dni temu pisaliśmy o RevealMenu, choć pojawiło się również Forcy. Obydwa rozszerzenia pozwalają na używanie menu kontekstowego dostępnego jedynie podczas używania 3D Touch na obydwu iPhone'each 6s. Chcę przedstawić wam wtyczkę, które poszerzy możliwości Forcy i RevealMenu, jest nim ShortCuts. 3dtouch1

Programista nie wyeliminował jeszcze wszystkich błędów, które powodują nieodpowiednie wyświetlanie menu w wielu aplikacjach. Błąd ten występuje tylko i wyłącznie na starszych urządzeniach, na iPhonie 6s i 6s Plus go nie ma.

Poniżej możecie sprawdzić, jak rozszerzenie działa w praktyce przed ewentualną instalacją. Ja korzystam z niego na iPadzie w połączeniu z RevealMenu i nie zauważyłem żadnych nieścisłości podczas jego działania.

ShortCuts jest dostępne w następujących źródłach: HackYouriPhone i BiteYourApple. Pamiętajcie również, że skróty w fabrycznie nieobsługiwanych aplikacjach występują w języku angielskim.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top