Shure twierdzi, że iOS 11.3 będzie dostępny dla wszystkich w przyszłym tygodniu polecane, ciekawostki shure, kiedy iOS 11.3, iOS 11.3, finalna wersja iOS 11.3, Apple  Apple od dłuższego czasu prowadzi beta testy (dla deweloperów i zwykłych użytkowników) iOS 11.3 i wprowadza dzięki nim wiele nowości. Shure odpowiedzialne za produkcję profesjonalnych mikrofonów twierdzi, że finalna i stabilna wersja oprogramowania pojawi się w przyszłym tygodniu. iOS113

Shure twierdzi, że iOS 11.3 będzie dostępny dla wszystkich w przyszłym tygodniu

Apple od dłuższego czasu prowadzi beta testy (dla deweloperów i zwykłych użytkowników) iOS 11.3 i wprowadza dzięki nim wiele nowości. Shure odpowiedzialne za produkcję profesjonalnych mikrofonów twierdzi, że finalna i stabilna wersja oprogramowania pojawi się w przyszłym tygodniu.

Ciężko mi w to uwierzyć, ponieważ Apple wydaje zazwyczaj przynajmniej cztery wersje testowe. Ponadto użytkownicy mikrofonów Shure mają problemy z kompatybilnością na iPhonie 8 i X. Wydaje mi się, że w takiej sytuacji najpierw należy sprawdzić kompatybilność przez testową wersję systemu, a nie stabilną.

Z drugiej strony, aktualizacja niwelująca problemy z kompatybilnością mikrofonów może pojawić się w iOS 11.3, ale dopiero w momencie udostępnienia aktualizacji wszystkim użytkownikom.

Shure twierdzi, że iOS 11.3 będzie dostępny dla wszystkich w przyszłym tygodniu polecane, ciekawostki shure, kiedy iOS 11.3, iOS 11.3, finalna wersja iOS 11.3, Apple  Apple od dłuższego czasu prowadzi beta testy (dla deweloperów i zwykłych użytkowników) iOS 11.3 i wprowadza dzięki nim wiele nowości. Shure odpowiedzialne za produkcję profesjonalnych mikrofonów twierdzi, że finalna i stabilna wersja oprogramowania pojawi się w przyszłym tygodniu. iOS113b3 1

Obecnie Apple udało się udostępnić trzecią kompilację testową iOS 11.3. Testowe oprogramowanie zawiera już zapisywanie wiadomości z iMessage w iCloud, nowe Animoji, wersję testową funkcji Kondycja baterii, poprawki w aplikacji zdrowie i wiele innych.

W większości przypadków oprogramowanie testowe działa stabilnie i nie ma większych problemów w działaniu. Ponadto wersja kwalifikująca się do głównej nie ma zazwyczaj asystenta opinii, który nadal jest dostępny, a to oznacza, że iOS 11.3 może pojawić się najwcześniej 20 marca, a najpóźniej 21 kwietnia.

Shure zdecydowanie przesadza i ciężko mi się zgodzić z ich informacją. Poza tym mam wrażenie, że Apple zbiera jedynie opinie o oprogramowaniu i nie reaguje na nie. Wysłałem wiele raportów o tym samym błędzie i nie było żadnej reakcji z ich strony. W przeszłości (na iPhonie 5S) miałem problemy z drenażem baterii, wtedy Apple reagowało bardzo szybko.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top